دفتر فروش : 02122913964
دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

جعبه بازکمی صبر کنید...

جعبه باز یا open box چیست؟

کالاهای جعبه باز نباید با کالای دسته دوم اشتباه گرفته شود، در واقع این دسته از کالا شامل محصولاتی است که از نظر فنی و کارکرد کاملا سالم می‌باشند و می‌توان آنها را با قیمتی بسیار پایین‌تر نسبت به قیمت اصلی خریداری کرد، لازم به ذکر است که علت باز بودن جعبه‌ها دلایلی از قبیل: خرابی جعبه دستگاه در حین حمل و نقل، عودت دستگاه توسط خریداران فروشگاه‌های اینترنتی و... می‌باشد.

این کالاها پس از جعبه گشایی مورد تست و بررسی کارشناسان ما قرار می‌گیرند و با توجه به ایراداتی که مشاهده می‌شود گرید مناسب به آنها داده می‌شود، سپس با توجه به گرید، ایرادات، مدت زمان گارانتی و... توسط کارشناسان فرادید قیمت گذاری می‌شود.

محصولات open box (جعبه باز) علاوه بر مقرون به صرفه بودن برای مصرف کننده می‌تواند برای تعمیرکنندگان گوشی‌های موبایل نیز اقتصادی و کاربردی باشد.

در حال حاضر دستگاه‌های جعبه باز شرکت فرادید در دو گروه درجه A و B عرضه شده‌اند.

درجه A: شامل کالاهایی است که تنها جعبه دستگاه از لحاظ ظاهری آسیب دیده و دستگاه موبایل و کلیه متعلقات آن سالم می‌باشد.

درجه B: شامل کالاهایی است که دارای نواقصی اعم از: خط و خش دستگاه، فعال شدن آن توسط مصرف کننده، کمبود متعلقات جعبه و... می‌شود که کلیه این توضیحات در بخش مشخصات هر محصول با صداقت کامل و به صورت دقیق ذکر شده است.

  • مهم: همانطور که خریدار شرکت فرادید از اینکه دستگاه موبایل را به عنوان کالای جعبه باز خریداری میکند اطلاع دارد، در فروش آن به افراد دیگر نیز باید صداقت و امانت در امر فروش را رعایت کند و شرکت یمین فرادید هرگونه عدم اطلاع رسانی ؛ مشکل و نارضایتی از خرید و فروش دستگاه جعبه باز به افراد دیگر را متقبل نمیشود.


شما می‌توانید سبدهای موبایل و گوشی‌های تک آکبند فرادید را در اینجا مشاهده کنید.

سبد خرید شما

0
{{item.title}}
{{item.subtitle}}
{{item.total|number}} تومان
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
قیمت کل
{{model.subtotal|number}} تومان

قیمت فوق با احتساب 9% ارزش افزوده می‌باشد

دسته‌بندی

برو به بالا