چرا گارانتی حامی؟

حامی خدمات رایانه و همراه پارت (با مسئولیت محدود) اولین شرکت پیشرو در حوزه خدمات پس از فروش محصولات IT و موبایل در کشور است که به صورت تخصصی ؛ فقط در حوزه خدمات و تعمیر تلفن همراه فعالیت می‌‏کند.

چه کاری انجام می دهند؟

با تیمی مجرب شامل متخصصان فنی، تمرکز اصلی حامی بر فراهم کردن خدمات درجه یک برای تمامی مشتریان است. تنوع فعالیت‏ ها، این امکان را به شرکت حامی می‏‌دهد که نیازهای بازار داخلی را درک کرده و منابع مناسب شرکتی را گسترش دهد تا بتواند ارزش‏ های قابل ارائه به مشتریان را به حداکثر برساند.

چرا این کار را انجام می دهند؟

ما برای مشتریان خود و آرامش خاطر آن ها ارزش قائلیم و به همین دلیل است که اولویت اصلی ما مشتریان هستند. ما به تعمیر وسایل آسیب‏ دیده علاقه داریم ولی بیشترین رضایت را از کمک به مشتریانی که ارتباط خود را با دنیای بیرون از دست داده ‏اند کسب می‌کنیم.

از طریق پیشخوان خدماتی متمرکز در شهرهای اصلی و 245 مرکز پشتیبانی مجهز در سراسر کشور، از هر شبکه خدماتی فعال در کشور به مشتریان خود نزدیک تر هستیم.

ارزش‏ های حامی

همه استاندارد دارند، هنر در دستان آنان است که استانداردهای خود را بالاتر ببرند.

به مشتریان خود اهمیت داده و رضایت آنها را بر هر چیز دیگری ترجیح می دهند.

دوست دارند همه چیز را تعمیر کنند!

 در حامی، به کاری که انجام می‌دهند عشق می‌ورزند و نسبت به آن احساس تعلق خاطر دارند. احساسی که در تمامی تعمیرات و خدماتی که ارائه می‌کنند، قابل لمس است.

نسبت به کار خود احساس افتخار می‌کنند

اعتقاد دارند که در هر تعمیری که انجام می‌دهند باید از قطعات اصل و با کیفیت بالا استفاده کنند. تمامی تعمیرات خود را 100% ضمانت می‌کنند.

دائما در حال نوآوری هستند

فن ‏آوری مدام در حال تغییر است و به همین دلیل حامی همیشه یک قدم جلوتر و برای تغییرات آماده است. همیشه در تلاشند تا پیشرفت کنند و هر فرصتی را به عنوان یک تجربه آموزشی می‏‌نگرند.


برای پیدا کردن نزدیک ترین دفتر حامی روی این لینک کلیک کنید.


خرید گوشی موبایل با گارانتی حامی