به نام خدا

  سامانه همکاری آی تی صنف با هدف دستیابی به بهینه قیمت های همکاری سطح کشور، دسترسی بیشتر و راحت تر به تنوع اقلام شرکت های همکار، تامین و ارسال ارزان، سفارش گذاری آسان و در نهایت بهبود سیستماتیک کسب و کار است. به این معنی که ما هر روزه به تمام دغدغه هایی که در ذهن همه ی همکاران این صنف وجود دارد فکر می کنیم، برنامه ریزی می کنیم و راه حل های ارائه شده را اجرا می کنیم. این یعنی بخشی از ذهن شما را از دغدغه هایی بیهوده خالی کرده ایم تا به راحتی به کسب و کار و تجارتتان بچسبید، بازارتان را گسترش دهید و رقابت کنید؛ تا بتوانید بهترین باشید.

  این دغدغه ها توسط ما درک شده اند و لازم می دانیم در مورد چند نمونه از آنها گزارشی ارائه کنیم. می خواهم شما را با یک Costumer Journey و نحوه سفر مشتریان در سایت آشنا کنم. ما در چند ماه گذشته محصولات تامین کننده های سایت را یک به یک بررسی کرده ایم، قیمت ها، موجودی ها، کیفیت ها، اقلام مرتبط و ... در این بررسی نیاز است بازار را بخش بندی کنیم، در این عمل Segmentation هر گروه کالایی به تعدادی همکاران و مشتریان مرتبط می شود، یک نمودار درختی با جزئیات تهیه می شود. در آن تمام ارتباطات بررسی شده و ساختارسازی شروع می شود. بر این اساس سایت شروع به تولید صفحات محصولات و تعیین سطح قیمت کالا ها می کند. تعدادی از کالا ها به تعدادی از مشتریان اختصاص داده می شوند و برای معرفی این کالا ها زمان گذاشته می شود. سپس شما در جریان قرار می گیرید که سامانه آماده خدمت رسانی به شما است. پس اطلاعات مجموعه شما و شماره های تماس، ایمیل ها، آدرس ها، تفکیک های استانی و شهری در اختیار مسئولین سامانه قرار می گیرد. 

  پس از برقراری اولین تماس ( از طریق تلگرام، ایمیل، پیامک، اینستاگرام و یا تماس تلفنی ) با توجه به سطح همکاری که هر همکار در این بخش بندی دارد از طریق کانال هایی که اشاره شد پیامی مختص به همان همکار اطلاع رسانی می شود. اینجا شما متوجه شده اید که سامانه برای پذیرش شما آمادگی دارد، از طرفی تمام اطلاعات و سوابق همکاری شما با مجموعه تامین کنندگان ما در اختیار مسئولین سامانه قرار می گیرد و درست پس از ورود اولین رد پا از شما در سامانه این اطلاعات تطبیق داده می شوند. پس شما از این پس می توانید مطمئن باشید هر فعالیتی در این سامانه انجام می دهید به سوابق مثبت خود اضافه خواهید کرد. با ساده ترین اطلاعات از قبیل شماره موبایل، نام شرکت و نام خودتان، عملیات اعتبار سنجی توسط جست و جو در دیتا بیس سامانه شروع می شود و در کوتاه ترین زمان حساب کاربری شما تایید می شود. زمانی که یک کاربر بدون درج اطلاعات کافی در سایت ثبت نام کند اکانت این کاربر به مرحله تایید نمی رسد. حالا یک پروفایل تایید شده برای شما ساخته می شود و مابقی فعالیت های همکاری شما از طریق این پروفایل تا همیشه تضمین می شود. به صورت هوشمند، اکانت شما ارتقاء و یا تنزل پیدا می کند، و همکاری که از طریق این سامانه هوشمند خرید انجام می دهد، مطمئن می شود که امتیازات مخصوص به خود را دریافت کرده است.

  بگذارید مثال ساده ای برای شما بزنم، قیمت کالایی امروز روی عدد x تنظیم می شود، در همین زمان همکاری در حال خرید این کالا با قیمتی x+r و همکار دیگری در حال خرید این کالا با قیمت x-r است. این تفاوت ها از سابقه همکاری شما در سایت شروع می شود. به راحتی می توانیم در قدم اول از کمپین مرداد ماه نام ببریم. شما می دانید که تعدادی از همکاران شما به دلیل استفاده بیشتر از سامانه در فقط دو ماه اول فعالیت خود تا پایان مرداد ماه قیمت هایی پایین تر از آن چیز که شما و ما در بازار پیدا می کنیم را خریداری کردند. این قیمت از کجا نشات گرفت؟ از همان خریدهای قبلی خودشان، پس همکاری که سطح همکاری بیشتری دارد بهره برداری بیشتری از سود خود برده است. یعنی یک درام برای او x-r تومان تمام شد، به واسطه اعتباری که کسب کرد، به همین سادگی. اما به همین جا ختم نمی شود.

  سامانه در حال پیشرفت است و پایه های برنامه نویسی جدیدی هر روزه به آن اضافه می شود، به گونه ای که تغییرات قیمتی، تخفیف ها و سطوح فاکتور متفاوت بر اساس سبد های مختلف کالای انتخابی، تنوع خرید، سطح مشتری و ... در حال شکل گیری است. یعنی دو نفر با هم سایت را باز می کنند، اما وقتی فاکتور بسته شد، عدد های متفاوتی پرداخت شده است. پس با این شیوه مشتری واقعی هم شناسایی می شود. در عین حال شما می توانید این اطمینان را داشته باشید که قیمتی که شما خریداری می کنید، قیمت ایده آلی است؛ بر اساس نوع خرید و سابقه همکاری شما.

New Updates: در آخرین بروزرسانی سایت شما پس از ورود به اکانت خود قادر به مشاهده قیمت خواهید بود، و همچنین به صورت روزانه می توانید لیست قیمت اقلام را دریافت نمایید.