دفتر فروش : 02122913964
دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


اسپیکر تسکو

اسپیکر تسکو، از انواع اسپیکرهای مدرن و کلاسیک را شامل می شود. تسکو یک برند ایرانی با کیفیت است که مدتی است در زمینه تولید اسپیکر (بلندگو) نیز آغاز به کار کرده است. تسکو نیز مانند دیگر تولید کنندگان اسپیکر انواع اسپیکر را تولید می کند. اسپیکر بلوتوثی تسکو یکی از انواع اسپیکرهای Tsco است. این برند خوشنام در زمینه تولید اسپیکر هوشمند، اسپیکر کامپیوتر تسکو و اسپیکر قابل حمل نیز تولید و فروش انجام می دهد.

خرید اسپیکر تسکو

برای خرید اسپیکر تسکو باید بدانید توقع شما از یک اسپیکر چیست. خرید اسپیکر تسکو به شما جایگاه اجتماعی بالایی را نمی دهد، خرید اسپیکر تسکو، بالاترین کیفیت ممکن در صدا را نمی دهد، خرید اسپیکر تسکو همچنین تجربه مشاهده بهترین طراحی ممکن را در اختیار شما قرار نمی دهد، بلکه Tsco تلفیقی از تمام این ویژگی ها را با برندی اقتصادی، با گارانتی و حمایتی مناسب از شما ارائه می دهد. با خرید اسپیکر تسکو، آمیزه‌ای از کیفیت، زیبایی را تحت برندی خوشنام تصاحب خواهید کرد.

قیمت اسپیکر تسکو

قیمت اسپیکر تسکو یکی از نقاط قوت اصلی آن است. برای خرید دیگر انواع اسپیکرها مثل شیائومی یا جی بی ال، سونی و... شما باید وقت زیادی را صرف بررسی قیمت این اسپیکرها و تناسب آن با جیبتان کنید. اما با دیدن قیمت اسپیکر تسکو خیالتان از بابت این مولفه راحت خواهد شد. تسکو متخصص فروش اسپیکر اقتصادی در بازار ایران است. قیمت اسپیکرهای این برند به قدری مناسب است که به تنهایی یک مزیت رقابتی است. با در نظر گرفتن کیفیت ساخت مناسب و امکانات آن در کنار مولفه قیمت خرید، اطمینان شما بیش از هر برندی به این جمع خواهد شد که پولتان را دور نخواهید ریخت. در واقع تسکو در محصولات دیگری بجز اسپیکر نیز همین رویه را به اثبات رسانده است. این برند خوشنام ایرانی همچنین به همراه محصولات خود طراحی جذاب و جوان پسند، گارانتی معتبر نیز ضمیمه کرده است که پرداخت مبلغ فاکتور را برای شما آسان‌تر می کند.

برو به بالا