دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

دسته‌بندی

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


اسپیکر

اسپیکر یا بلندگو، وسیله ای الکترونیکی جهت پخش بلند و با کیفیت صدا برای سیستم های کامپیوتری، موبایل و دیگر گجت های دیجیتال است. با وجود اینکه اسپیکر عمر نسبتا بلندی در محصولات تکنولوژیک دارد، اما امروزه با پیشرفت علم، امکانات و ویژگی های جدیدی به اسپیکر اضافه شده است که از آن محصولی متفاوت ساخته است. هر چند رسالت اسپیکر هنوز پخش صدا است، اما در کیفیت و نحوه انجام این کار گاهی اسپیکرهای مدرن شما را حیرت زده می کنند. در کنار دیگر انواع اسپیکر که هنوز پرطرفدار هستند، اسپیکر هوشند نام اسپیکرهای پیش تاز امروزی است. اسپیکرهای هوشمند امروزی مانند اسپیکر بلوتوث، اسپیکر کوچک یا قابل حمل، اسپیکر کامپیوتر و اسپیکرهای استریو منزل بازار جذابی را به خود اختصاص داده اند. از اسپیکرهای ضد آب مناسب کوهنوردی و گردش بگیرید تا اسپیکر یک شیک حاوی نورپردازی مناسب منزل های لوکس، همگی دامنه انواع اسپیکر امروزی را تشکیل می دهند.

خرید اسپیکر

برای خرید اسپیکر نیازمند بررسی دقیقی از نیازهای خودتان هستید. انتخاب بین یک اسپیکر جیبی که می توانید همراه خود داشته باشید تا یک اسپیکر یک متری که کنار اتاق پذیرایی جا خوش کرده است بسیار متفاوت است. اسپیکر یعنی صدا و صدا از حواس پنجگانه مهم ماست که تجربه لذت بخشی از زندگی را برای ما رقم می زند. پس هنگام خرید اسپیکر به کیفیت صدا، بم بودن آن، باس ،ولوم، جنس بدنه و برند آن توجه نمایید. امکانات دیگری مثل قابل حمل، ضد آب و گرد و قبار بودن و گارانتی نیز در این انتخاب دخیل است. از برندهای مناسب جهت خرید اسپیکر می توان به جی بی ال JBL ، هارمن کاردن، Sony، تسکو Tsco و شیائومی نام برد. در خرید اسپیکر اولویت اصلی (حتی پس از قیمت) نیازهای شماست.

قیمت اسپیکر

رنج قیمت اسپیکر در خرید اسپیکر بسیار تاثیر گذار است. خوشبختانه از حیث رنج قیمت اسپیکرهای بسیار خوبی در بازار وجود دارند. مثلا با تسکو و شیائومی از پایین ترین رنج قیمت اسپیکرهای بلوتوثی زیبا و کوچک تا جی بی ال های به صرفه و عالی، و هارمن کاردن، سونی و دیگر برندها شما می توانید در یک رنج تا ده برابر قیمت کف خرید داشته باشید. راهکار مناسب جهت خرید اسپیکر با قیمت مناسب اولویت بندی نیازها و بودجه شماست. اینکه شما دقیقا بدانید که چه چیزی میخواهید و برای آن حاضرید چقدر هزینه کنید، دقیقا تمام راهکار انتخاب است. اگر بگویید بودجه محدود و کیفیت مناسب می گوییم تسکو، اگر بگویید طراحی مناسب با بودجه کم می گوییم شیائومی، اگر بگویید کیفیت قابل قبول می گوییم جی بی ال، اگر بگویید بودجه آخرین اولویت است می گوییم هارمن کاردن و اگر بگویید یک برند با سابقه و مطمئن می گوییم سونی. این پاسخ ها هم قطعی نیستند. همه چیز را رنج بودجه شما برای قیمت اسپیکر مورد نظرتان تعیین می کند. در یک رنج قیمت انتخاب بهتر با رنج بالاتر یا پایین تر متفاوت است.

برو به بالا