دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


هارد اکسترنال SSD

هارد اکسترنالSSD  یک حافظه ذخیره سازی داده با حجم بالا و سرعت زیاد انتقال دیتا است. با وجود حجم زیاد داده هایی که امروز در زندگی ما وارد شده است، هارد اکسترنال بخاطر برخورداری از حجم زیاد ذخیره سازی داده 1 ترابایت، 2 ترا، 4 tb و بیشتر، راهگشا ترین محصول برای حفظ و ذخیره سازی فایل ها هستند. اما سرعت بالای حافظه ذخیره داده، مساله بعدی است که با پیشرفت تکنولوژی نیازمند آن خواهید بود. ترکیب نیاز به ذخیره سازی اطلاعات و سرعت بالای انتقال فایل را در حافظه اکسترنال اس اس دی خواهید یافت. یک درایو SSD اکسترنال، حافظه ای پر سرعت و مناسب جهت انتقال فایل با سرعتی چند برابر دیگر هاردهای اکسترنال از نوع غیر SSD است. وسترن دیجیتال WD و ای دیتا A-DATA  و سیگیت از معروف ترین برندهای فعال در این حوزه هستند. امروزه ظرفیت ذخیره سازی SSD اکسترنال با واحد ترابایت یا TB اندازه گیری می شود و یک دیسک پرتابل اس اس دی باید بتواند به عنوان یک حافظه پر سرعت خارجی حجم مورد نیاز فایل های کاربران امروزی را براورده کند. 

خرید هارد اکسترنال SSD

بهترین راه خرید EXTERNAL SSD ابتدا دقت به میزان برآورده شدن نیازهای شما از نظر سرعت، حجم ذخیره سازی مناسب و برندهای معتبر هارد اکسترنال اس اس دی است. سپس بررسی قابلیت های ویژه ای همچون ضد آب بودن حافظه اس اس دی خارجی، ضد نفوذ گرد و غبار و عوامل دیگری همچون وزن، شکل و طراحی ظاهری، کابل های ساپورت شده و همراه هارد SSD اکسترنال و ابعاد آن جهت حمل و نقل راحت تر به عنوان یک درایو پرتابل پرسرعت برای شما از مراحل کلیدی انتخاب SSD External مناسب خواهد بود. همچنین  پیشنهاد می کنیم حافظه اس اس دی اکسترنال خود را با گارانتی معتبری مثل سازگار، حامی، آواژنگ و... بخرید.

قیمت هارد اکسترنال SSD

قیمت هارد اکسترنال SSD، آیتمی مهم برای خرید آن است. اجازه دهید چند طرفند برای یافتن بهترین قیمت حافظه اس اس دی پرتابل را به شما معرفی کنم. می توانید به سراغ دریافت لیست قیمت حافظه SSD بروید. در همین وبسایت یا در وبسایت های دیگر، حافظه های خارجی اس اس دی با مشخصات مناسب خود را جست و جو کرده و لیست قیمتی از انواع فروشنده ها با امکانات متنوع از گارانتی تا سرعت انتقال دیتا را در یک جدول کامپیوتری تهیه کنید. راهکاری که با عبور از پاساژهای بورس و گرفتن لیست قیمت هاردهای متنوع نیز قابل انجام است. شما پس از وارد کردن لیست قیمت هارد اکسترنال SSD با اولویت دهی به هر سطر در فایل کامپیوتری، امتیاز دهی نموده و بر اساس نمره مجموع اقدام به خرید هارد اکسترنال SSD با قیمت مناسب نمایید.

برو به بالا