دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


پودر تونر شارپ

پودر تونر شارپ می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد، اگر از پرینتر شارپ استفاده می‌کنید. برای خرید تونر شارپ با انواع پودر تونر شارپ روبرو هستید: پودر تونر سیاه یا پودر تونر رنگی. برای شارژ فتوکپی شارپ معمولا تنها از پودر تونر شارپ مشکی استفاده می‌شود، اما اگر پیش‌بینی می‌کنید که قرار است چاپ و کپی رنگی داشته باشید، باید از پودر تونر شارژ دستگاه شارپ رنگی نیز استفاده کنید. (این به مدل پرینتر یا دستگاه چاپ نیز بستگی دارد که از انواع پودر تونر شارپ رنگی پشتیبانی کرده و قابلیت چاپ رنگی داشته باشد.)

خرید تونر شارپ

برای خرید تونر شارپ می‌توانید در فروشگاه اینترنتی itsenf، فروشنده عمده و تکی لوازم و تجهیزات ماشین های اداری، بهترین قیمت تونر شارپ را در کنار کیفیت و اطمینان از اصالت کالا، تجربه کنید. به علاوه در اینجا امکان مرور کردن و بررسی مشخصات پودر تونر شارپ وجود دارد و از این بابت نیز به اطلاعات کاملی دست خواهید یافت.

اگر اصرار دارید که حتما پودر تونر فابریک شارپ را خریداری کنید، احتمالا در بازار این محصولات کمی سردرگم خواهید شد. در فروشگاه اینترنتی itsenf این فرصت وجود دارد که با اطمینان خاطر، پودر تونر فابریک شارپ را تهیه کرده و از اصل بودن محصول مطمئن باشید. به علاوه شما می‌توانید با خرید تونر شارپ به صورت عمده، ضمن برخوردار از قیمت تونر شارپ عمده، از اختلال و دیرکرد در عملکرد پرینتر متضرر نشوید.

گاهی اوقات کسب و کارها یا اداره، امور دانشجویی و ... تعامل زیادی با پرینت ‌ای روزانه داشته و متوقف شدن عملکرد پرینتر، مشکلات زیادی را به وجود خواهد آورد. از آن جایی که در چنین مواردی نیاز به پرینت روزانه بسیار بالاتر از یک نوع استفاده خانگی خواهد بود؛ توصیه به خرید عمده می‌شود.

تعویض پودر شارژ شارپ و تجدید آن در کارتریج، کار چندان سختی نیست و با یک بار انجام دادن آن همراه با دقت، می توانید همیشه و هر بار، پس از اتمام شارژ و پودر تونر قبلی، نسبت به تجدید و احیای پودر شارژ، شخصا اقدام کنید.

شارژ دستگاه شارپ دارای کیفیت مناسب خروجی چاپ بوده و در یک بررسی از میزان رضایت یا شکایت مشتریان، رده رضایتی مطلوبی را از آن به دست آوردیم. بیشترین میزان رضایت و کمترین میزان شکایت نسبت به عملکرد این تونر شارپ وجود داشته و به نظر می‌رسد که برند شارپ توانسته جایگاه خود در بازار پرینترها و لوازم مصرفی و یدکی آن‌ها را به خوبی تثبیت کند.

برو به بالا