دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


پودر تونر سامسونگ

پرینترهای سامسونگ از دسته پرینترهای حرفه‌ای هستند که در دهه گذشته به فروش بسیار خوبی دست یافته و جایگاه خود را میان برندهای قدیمی تر چون اچ‌پی، برادر، شارپ و ... باز کردند. پرینترهای لیزری سامسونگ از تونرهای لیزری برخوردار هستند و به محض به اتمام رسیدن پودر کارتریج سامسونگ باید برای خرید پودر سامسونگ اقدام کرده و تونر شارژ کارتریج سامسونگ را مجدد احیا نمود.

با در نظر گرفتن مدل پرینتر خود و همین طور نوع کارتریج آن، از میان انواع پودر تونر سامسونگ، نمونه مناسب را انتخاب کنید. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی itsenf، به انواع گسترده‌ای از وسایل مصرفی و قطعات پرینترهای خانگی و اداری دسترسی خواهید داشت و حتما می‌توانید پودر تونر و کارتریج مناسب را از میان آن‌ها پیدا کرده و خریداری کنید.

خرید پودر سامسونگ

برای خرید پودر سامسونگ، لازم است که از میان انواع پودر تونر سامسونگ به سراغ نمونه‌های مناسب پرینتر خود در نوع مشکی یا رنگی بروید. پودر تونر رنگی سامسونگ در قیاس با قیمت پودر سامسونگ مشکی، گران‌تر بوده و در عین حال نیز غالبا استفاده کمتری دارد. حتی اگر شما عادت به چاپ متن و تصاویر رنگی دارید، باز معمولا پودر کارتریج سامسونگ مشکی بسیار زودتر از پودر تونر رنگی سامسونگ به پایان خواهد رسید. در این حالت با خرید پودر سامسونگ مشکی، نسبت به تعویض و تجدید آن اقدام می‌کنید، در حالی که هنوز پودر تونر رنگی سامسونگ در جای خود باقی است.

همین طور پودر تونر یک کیلویی سامسونگ و پودر تونر سامسونگ یونیورسال – h3 به دلیل حجم قابل توجه آن، طرفداران بیشتری داشته و از میان انواع پودر تونر سامسونگ، بیشترین آمار فروش Toner Cartride را به خود اختصاص داده‌اند. این محصولات را در فروشگاه اینترنتی تجهیزات و لوازم ماشین‌های اداری itsenf خواهید یافت.

پودر تونر سامسونگ سدرا

همین طور پودر تونر سامسونگ سدرا با بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی itsenf عرضه شده است. برای شناسایی این پودر تونر، باید به روکش طلایی رنگ بدنه آن اشاره کنیم. این پودر تونر سامسونگ برای پرینترهای Hp Premium Plus 1010-3050-1300-1200 مناسب است و با کارتریج های HP 12A/13A/49A سازگاری دارد. برند سازنده سدرا، این پودر تونر لیزری سامسونگ را با کیفیت عالی عرضه کرده است و می‌توانید آن را به عنوان خرید پودر کارتریج سامسونگ برای پرینترهای شرکتی و اداری، انتخاب کنید.

همان طور که مشاهده می‎کنید برند سدرا عرضه خوبی از پودر تونر برای مدل‌های مختلف پرینتر داشته است و احتمالا به خوبی پاسخگوی شما خواهد بود.

برو به بالا