دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


پودر تونر اچ پی

پودر تونر اچ‌پی دارای کیفیت چاپ متن و تصاویر بسیار قابل توجهی بوده و برای تونر hp بهترین انتخاب خواهد بود. به محض آن که مشاهده کردید کیفیت چاپ تصاویر از پرینتر افت پیدا کرده است، باید برای خرید پودر شارژ اچ‌پی اقدام کنید. پودر تونر اچ پی یکی از بهترین انواع پودر تونر در رسته مواد مصرفی پرینتر و کارتریج محسوب می شود.

قیمت پودر تونر اچ‌پی

به لحاظ اعتبار برند اچ‌پی، قیمت پودر شارژ اچ‌پی (قیمت پودر کارتریج اچ پی) در کنار با سایر پودرهای تونرها بالاتر است و البته به لحاظ کیفیت نیز درجه بالاتری را شاهد هستیم. برای مقایسه قیمت پودر شارژ hp با سایر برندها، می‌توانید در itsenf به یک قیاس هوشمند دست یابید. اگر چه به لحاظ سازگاری پودر تونر hp با کارتریج پرینتر شما، انتخاب‌های چندان گسترده‌ای نخواهید داشت.

پودر شارژ تونر اچ‌پی 105a

برای خرید پودر شارژ تونر hp 105a می توانید به فروشگاه اینترنتی itsenf مراجعه کرده و خریدی با بهترین قیمت پودر تونر اچ‌پی را تجربه کنید. تونر hp 105a از پرفروش‌ترین پودرهای شارژ hp به حساب می‌آید و در صورت نیاز و کاربرد، توصیه به خرید عمده پودر شارژ اچ‌پی می‌کنیم.

راهنمای خرید پودر تونر hp

برای خرید پودر شارژ اچ‌پی، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  1. به مدل پرینتر و کارتریج آن دقت داشته باشید و نوعی از تونر اچ‌پی یا پودر شارژ hp را خریداری کنید که به طور قطعی برای پرینتر در اختیار شما مناسب بوده و با آن سازگاری داشته باشید. به طور معمول پودرهای تونر هر برند، سازگاری گسترده‌ای با مدل‌های مختلف کارتریج‌های همان برند دارند، اما با این همه بررسی را انجام دهید.
  2. در صورتی که خرید خود را از تامین‌کننده معتبری انجام نمی‌دهید، حتما دقت داشته باشید که قیمت پودر تونر hp برابر با سایر فروشندگان باشد. به دلیل تنوع برندها و نوع محصول، احتمال تقلب قیمتی و محصولی (میان محصول اصل و غیراورجینال) در این خصوص وجود دارد. از این جهت همیشه خرید از یک فروشگاه عمده فروش که دارای اعتبار کافی باشد، ارجحیت داشته و می‌تواند خرید شما را در حاشیه امن قرار دهد.
  3. به تعداد برگ چاپ توسط پودر تونر hp در مدل های مختلف آن، دقت داشته باشید تا به موقع بتوانید نسبت به تخمین نیاز به شارژ دوباره تونر اچ‌پی، اقدام کنید.
  4. تاریخ مصرف پودر تونر اچ‌پی را بررسی کنید. گذشته شدن تاریخ مصرف، باعث فاسد شدن پودر تونر شده و کیفیت چاپ را مخدوش خواهد کرد. به ویژه در صورتی که نیاز به چاپ با کیفیت دارید، حتما این مورد را لحاظ کرده و به آن دقت کافی داشته باشید
برو به بالا