دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


پودر تونر برادر

اگر از پرینترهای برادر استفاده می‌کنید، بهترین گزینه برای شارژ تونر پرینتر لیزری، خرید پودر تونر برادر خواهد بود. پودر شارژ برادر دارای کیفیت چاپ عالی بوده و هیچ گونه پخش رنگ و کشیدگی رنگ حین چاپ برجای نمی‌گذارد. حتی اگر از چاپ رنگی آن استفاده کنید، باز همین کیفیت را شاهد خواهید بود. به واقع پودر تونر رنگی برادر نیز سطح کیفی فوق العاده‌ای حین چاپ از خود برجای خواهد گذاشت.

خرید پودر تونر برادر

با خرید عمده می‌توانید از قیمت پودر تونر برادر کمتری بهره‌مند شده و کاربری پرینترهای اداری و شرکتی را مقرون به صرفه‌تر سازید. همین طور پودر تونر 1 کیلویی برادر برای دستگاه پرینتر دفترهای فنی مهندسی که استفاده زیادی از پرینتر دارند، گزینه‌ای عالی به حساب می‌آید.

برای خرید پودر تونر برادر سدرا می‌توانید به فروشگاه اینترنتی itsenf مراجعه کرده و ضمن دریافت مشخصات و جزئیات این پودر کارتریج برادر، از مقایسه قیمتی هوشمند آن با سایر محصولات مشابه نیز برخوردار شوید. اگر چه مشخصات پودرهای کارتریج، عموما شباهت زیادی به یکدیگر دارد؛ اما با داشتن یک مقایسه قیمتی هوشمند، از خرید خود اطمینان خاطر پیدا خواهید کرد.

بهترین قیمت تونر شارژ کارتریج برادر

در itsenf به عنوان فروشگاه اینترنتی فروش عمده لوازم و مواد مصرفی ماشین‌های اداری، می‌توانید از بهترین قیمت پودر شارژ کارتریج برادر برخوردار شوید. فارغ از این که خرید خود را تکی یا عمده انجام می‌دهید، ارزان‌ترین قیمت پودر تونر برادر را تجربه خواهید کرد.

این موضوع قیمتی شاید در مصارف خانگی پرینترها چندان حائز اهمیت نبوده و بزرگ به نظر نرسد، اما در مصارف اداری و شرکتی کاملا موثر بوده و بر هزینه‌های جاری تاثیرگذار خواهد بود.

خرید پودر تونر برادر اصل

موضوع مهم دیگر، اطمینان از اصل بودن پودر شارژ برادر است. با توجه به گستردگی محصولات غیر اصل و غیر اورجینال در بازار، تشخیص محصولات اصل از غیر اورجینال برای افراد عادی مشکل بوده و به راحتی انجام نمی‌پذیرد. بهترین راه حل برای پیشگیری از خرید محصول غیر اورجینال به جای محصول اصل، خرید از فروشگاه و تامین کننده‌هایی است که دارای اعتبار کافی بوده و بتوان هر یک از محصولات و لوازم مصرفی یا قطعات ماشین‌های اداری را با اطمینان خاطر تهیه کرد.

در itsenf اصالت کالا تضمین شده و در صورتی که مشتری مایل به خرید محصولات ارزان‌تر غیر اورجینال باشد، این مورد در مشخصات محصول قید خواهد شد. از این روی توصیه می‌کنیم پیش از خرید، حتما مشخصات و جزئیات قید شده در خصوص هر محصول را با دقت مطالعه نمایید.

برو به بالا