دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com


الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.


پودر تونر

انواع پودر تونر برای پرینترهای لیزری کاربرد دارد و با به اتمام رسیدن شارژ تونر، باید نسبت به خرید پودر شارژ و تعویض آن اقدام کنید. با توجه به اثرگذاری مستقیم کیفیت پودر تونر شارژ کارتریج بر کیفیت چاپ، لازم است که حتما نسبت به انتخاب بهترین از میان انواع پودر شارژ دقت لازم را به خرج داده باشید.

به ویژه در صورتی که قصد چاپ تصاویر به جای متن را دارید، حتما باید یکی از انواع پودر تونر بسیار باکیفیت و اصل را انتخاب کنید که در چاپ تصاویر دقت و کیفیت لازم را داشته باشد. در غیر این صورت خرید پودر شارژ با کیفیت پایین، باعث می‌شود که تصاویر بی‌کیفیت، با پخش رنگ و دیگر مشکلات، به دست بیاورید.

انواع پودر تونر

پودر تونر شارپ | پودر تونر برادر | پودر تونر سامسونگ | پودر تونر اچ پی

خرید پودر شارژ کارتریج

برای خرید پودر تونر کارتریج پرینتر خود، حتما به مدل کارتریج دقت کرده، سپس پودر تونر مناسب با آن را خریداری کنید. همان طور که برای خرید خود کارتریج‌ها باید به مدل‌های پرینتر توجه داشتید، در خصوص خرید پودر شارژ نیز با چنین موضوعی روبرو هستیم.

مشخصات پودر تونر

مشخصات پودر شارژ شامل حجم آن (نیم‌کیلویی، یک‌کیلویی و ...) بوده و همین طور به تناسب آن با کارتریج‌های مدل‌های مختلف، مربوط می‌شود. در itsenf مشخصات پودر تونر با جزئیات کامل آورده شده است و شما می‌توانید پیش از خرید پودر تونر شارژ کارتریج، این مشخصات را با دقت دنبال کرده و از خرید خود اطمینان داشته باشید.

قیمت پودر تونر

قیمت عمده پودر کارتریج یا قیمت پودر شارژ تابعی از برند و حجم آن است. با این حساب می‌تواند انتظار داشت که با خرید انواع پودر تونر کارتریج با حجم بالاتر، قیمت بیشتری نیز پرداخت کنید.

چه زمانی باید پودر شارژ کارتریج خریداری کنیم؟

زمانی که مشاهده می‌کنید پرینت‌های اخیر شما شامل پرینت‌های تصاویر یا متنی، دچار افت کیفیت شده و نسبت به پرینت‌های قبلی، مخدوش هستند، باید برای خرید پودر تونر کارتریج اقدام کنید. در این مواقع با تکان دادن کارتریج و جابه‌جا کردن پودر شارژ باقی مانده داخل آن، شاید بتوان چند صفحه دیگر پرینت مطلب از دستگاه پرینتر گرفت. اما به طور معمول این به نشانه هشدار به اتمام رسیدن پودر تونر شارژ کارتریج به حساب می‌آید و به شما فرصت چند برگ چاپ می‌دهد تا تعویض کارتریج پرینتر یا شارژ مجدد را انجام دهید.

معمولا توصیه می‌شود که همیشه دو کارتریج در اختیار داشته باشید تا با تمام شدن پودر شارژ تونر یکی، تا زمان شارژ، از کارتریج پر و سالم به عنوان جایگزین استفاده کنید. به این شکل همیشه امکان استفاده از پرینتر را داشته و معطل نخواهید ماند.

برو به بالا