دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


رول فکس

در شرکت‌ها و سازمان‌هایی که پیوسته به دستگاه فکس نیاز داشته و هر روز فکس‌های مختلفی دریافت می‌کنند، رول دوقلوی فکس برای خرید، گزینه‌ای مناسب به حساب می‌آید. با خرید رول فکس و تامین همیشگی آن، هرگز دستگاه فکس معطل نمانده و مشکلی بابت دریافت فکس‌های مختلف که احیانا از اهمیت زیادی هم برخوردار هستند، نخواهید داشت.

دستگاه‌های فکس در سه رده‌بندی دستگاه فکس حرارتی، دستگاه فکس کاربنی و دستگاه فکس لیزری قرار می‌گیرند. بسته به این که دستگاه فکس شما از چه مدلی باشد، باید کاغذ فکس حرارتی یا رول حرارتی، کاربن فکس یا کاغذ فکس لیزری را برای خرید انتخاب نمایید.

خرید رول فکس

قیمت رول فکس در دستگاه‌های مختلف فکس، آن قدرها متمایز نیست و تنها کافی خواهد بود که برای خرید رول حرارتی یا سایر انواع رول فکس به فروشنده و تامین‌کننده معتبر مراجعه نمایید. رول فکس پاناسونیک، رول فکس جی‌اند‌جی و نیز رول فکس برادر همگی دارای کیفیت مناسبی بوده و در جای خود، عملکردی عالی دارند.

برای خرید رول فکس و کاغذ فکس حرارتی می‌توانید این محصولات را در فروشگاه اینترنتی itsenf دنبال کرده و بهترین کیفیت را در خصوص این کالاهای مصرف دستگاه فکس تجربه کنید. همان طور که اشاره کردیم بهترین نوع رول حرارتی، مربوط به برند پاناسونیک و دستگاه فکس پاناسونیک است و معمولا در مصارف شرکتی و سازمانی از این دستگاه فکس با برند معتبر استفاده خواهد شد.

کاغذ فکس حرارتی

برای خرید کاغذ فکس حرارتی، باید دستگاه فکس مورد استفاده شما، از نوع فکس‌های حرارتی باشد. به طور نمونه فکس حرارتی پاناسونیک، با رول حرارتی سازگار بوده و توصیه می‌شود که از همان کاغذ فکس حرارتی پاناسونیک فابریک برای این دستگاه فکس استفاده شود.

خرید کاربن فکس

همین طور برای خرید کاربن فکس باید به موضوع سازگاری کاربن با دستگاه فکس دقت داشته باشید. در صورتی که دستگاه فکس مورد استفاده شما از نوع کاربنی است، برای تامین کاغذ چاپ آن، باید به سراغ کاربن فکس بروید.

خرید تونر کاغذی فکس

در فروشگاه آنلاین itsenf، بهترین قیمت و کیفیت در خصوص تونر فکس اصل عرضه شده است. پیش از انتخاب و خرید تونر کاغذی فکس، به مدل دستگاه فکس مورد استفاده خود توجه کرده و سازگاری با تونر فکس را بررسی نمایید. در مشخصات و جزئیات ذکر شده برای هر محصول، می‌توانید سازگاری با دستگاه‌های فکس مختلف را به خوبی بررسی نموده و از خرید خود اطمینان حاصل نمایید.

برو به بالا