دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


ریبون جی اند جی

یکی از بهترین ریبون‌های موجود در بازار که عموما برای پرینترهای برند جی اند جی مورد استفاده قرار می‌گیرد، ربیون جی اند جی است. جوهر ربیون جی اند جی دوام و کیفیت عالی داشته و تا آخرین برگه‌های چاپ، خروجی خوبی از خود نشان می‌دهد. به ویژه ریبون لیبل زن جی اند جی برای آن دسته از کسب و کارهایی که نیاز به چاپ لیبل زیادی دارند، مقرون به صرفه بوده و می‌تواند چاپ لیبل مناسبی داشته باشد. همان طور که می‌دانید در چاپ لیبل، کیفیت چاپ از اهمیت زیادی برخوردار است و باید جزئیات به خوبی قابل رویت باشند. ربیون لیبل زن جی اند جی، خروجی کاملا مطابق با این انتظار خواهد داشت.

خرید ریبون جی اند جی

برای خرید ریبون جی اند جی، توصیه می‌کنیم که ضمن دقت نسبت به اصل بودن محصول، برای خرید با قیمت همکاری ریبون جی اند جی به سراغ تامین کننده عمده محصول، بروید. با خرید عمده ریبون پرینتر جی اند جی، این فرصت را خواهید داشت که محصول مصرفی مورد نظر خود را با قیمتی به مراتب پایین‌تر و ارزانتر تهیه کنید.

در itsenf می توانید ضمن مقایسه قیمت هوشمند میان ریبون جی اند جی و سایر برندها، مطالعه درستی نسبت به جزئیات و مشخصات محصول داشته باشید.

انواع ریبون جی اند جی

انواع ریبون جی اند جی از جمله ربیون وکس جی اند جی، ریبون لیبل زن جی اند جی و... هستند. جوهر ریبون جی اند جی با غلظت مناسبی همراه بوده و درست به همان میزانی که در توضیحات محصول درج شده است، تعداد برگ چاپ (برگ لیبل و...) خواهد داشت. از این روی توصیه می‌کنیم که حتما حین خرید جوهر ریبون جی اند جی، از اصل بودن کالا اطمینان حاصل کرده و به این منظور خرید خود را از فروشنده و تامین کننده معتبر به انجام برسانید. تنها در این صورت می‌توان از اصل بودن ریبون G&G اطمینان حاصل کرد.

قیمت ریبون جی اند جی

قیمت ریبون جی اند جی در itsenf به شکل کاملا رقابتی درج شده است و مشتریان این فروشگاه اینترنتی، می‌توانند از خرید محصول با کمترین قیمت اطمینان خاطر داشته باشند. از آن جایی که این محصول مصرفی برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که نیاز پیوسته به چاپ لیبل و مانند آن را دارند، کاربرد زیادی خواهد داشت، خرید عمده و با قیمت همکاری، کاملا مناسب و مقرون به صرفه و ارزان خواهد بود.

برو به بالا