دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com


الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.


ریبون

برای چاپ روی برچست و لیبل و همین طور کارت‌ها، از نواری پلاستیکی با لایه‌ای از جوهر (جوهر ریبون) به نام ریبون استفاده می‌شود. در دستگاه‌های پرینتر چاپ لیبل و همین طور دستگاه‌های چاپ مخصوص کارت شناسایی از ریبون استفاده می‌شود. برای خرید ریبون نیز مانند خرید کارتریج‌های پرینتری، باید به سازگاری انواع ریبون لیبل‌زن یا کارت‌زن، ریبون پرینتر سوزنی با مدل دستگاه چاپ دقت شود.

انواع ریبون

انواع برندهای ریبون همچون: ریبون میوا و ریبون جی اند جی و انواع ریبون شامل ریبون وکس، ریبون رزین و ریبون وکس – رزین بوده و حین خرید ریبون با انواع آن‌ها در ابعاد و سایزهای گوناگون روبرو خواهید بود. لازم است که حتما مشخصات کامل Printer Ribbon را مرور کرده، سپس در صورت سازگاری با دستگاه چاپ، نسبت به خرید آن اقدام کنید.

خرید ریبون

به طور نمونه ریبون جی‌اندجی، ریبون میوا، ریبون اپسون، ریبون اولیوتی و... هر یک با دستگاه چاپ لیبل یا کارت متناسب با خود، سازگاری دارند. از این جهت حتما پیش از خرید با اطمینان از مدل دستگاه چاپ، به سراغ خرید ریبون پرینتر بروید.

قیمت همکاری ریبون

با خرید انواع ریبون از فروشگاه اینترنتی itsenf، می‌توانید از قیمت همکاری ریبون برخوردار شده و به ویژه در خرید عمده، قیمت ارزانتر و یا نرخ پایین‌تری را تجربه کنید. برای کارکردهای بالای چاپ کارت شناسایی، کارت گارانتی، چاپ لیبل و...، نیاز قابل توجهی به انواع ریبون خواهد بود. جهت تامین میزان ریبون لازم، خرید عمده انواع ریبون را توصیه می‌کنیم که ضمن تعدیل یا ارزانتر شدن قیمت خرید، موجودی لازم را نیز تضمین خواهد کرد.

در نظر داشته باشید که نقص موجودی ریبون پرینتر باعث توقف کار شده و به چرخه فعالیت شما صدمه وارد خواهد کرد. از این جهت همیشه توصیه می‌شود که به اندازه چند ماه از کارکرد خود، ذخیره ریبون داشته باشید. شرایط پر نوسان واردات و برهم خوردن توازن‌های قیمت، باعث می‌شود که همیشه نتوان نسبت به تامین موجودی اطمینان خاطر داشت. با این حساب در صورتی که چاپ لیبل، پرینت کارت شناسایی و... جزئی از کسب و کار شما بوده یا به هر شکلی توقف در آن، برایتان مساله‌ساز خواهد بود، به موضوع تامین کامل و مطمئن انواع ریبون با قیمت همکاری، دقت داشته باشید.

خرید ریبون از itsenf

در فروشگاه اینترنتی itsenf می‌توانید انواع ریبون از جمله ریبون وکس، ریبون رزین و ریبون مختلط وکس –رزین را خریداری کنید. همین طور انواع ریبون از برندهای مختلف ریبون اپسون، ریبون اولیوتی، ریبون جی‌اندجی و ... نیز عرضه شده‌اند. قیمت خرید عمده نیز کاملا مقرون به صرفه بوده و می‌تواند محل صرفه‌جویی در تامین مواد مصرفی ماشین‌های اداری باشد.

برو به بالا