دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


کارتریج سدرا اچ‌پی

کارتریج سدرا اچ‌پی از بهترین کارتریج های موجود در بازار است که با کیفیت عالی و عملکرد بدون نقص، عرضه می‌شود. به علاوه قیمت کارتریج hp با توجه به کیفیت بالای آن، بسیار مناسب ارزیابی شده و تحقیقات صورت گرفته از مشتریان، سطح رضایت خوبی را از این محصول نشان می‌دهد.

خرید کارتریج سدرا اچ‌پی

برای خرید کارتریج سدرا اچ‌پی، باید پیش از هر چیزی مدل پرینتر اچ‌پی در اختیار خود را به درستی چک و بررسی کرده و از تطابق با مدل کارتریج اطمینان پیدا کنید. با خرید کارتریج سدرا اچ‌پی، این اطمینان خاطر را خواهید داشت که کیفیت عملکرد کارتریج در چاپ متن و تصاویر عالی خواهد بود. به علاوه کارتریج‌های سدرا این قابلیت را دارند که تا آخرین برگ چاپ، کیفیت خروجی جوهر را حفظ کرده و با افت کیفیت و کمرنگ شدن نوشته‌ها و تصاویر، روبرو نخواهید بود.

این چیزی است که همیشه در خصوص کارتریج‌های بی‌کیفیت و ضعیف شاهد هستیم و برای کاربری که از پرینتر استفاده می‌کند، آزاردهنده خواهد بود.

قیمت کارتریج hp

قیمت کارتریج hp در رده نسبتا مناسبی قرار دارد و با توجه به کیفیت عملکرد و تعداد تکرار چاپ برگه، مقرون به صرفه به نظر می‌رسد. با خرید این کارتریج‌ها از تامین‌کننده معتبر، می توانید نسبت به نرخ مناسب و شرکتی، اطمینان خاطر داشته و بهترین خرید را تجربه کنید.

شارژ تونر کارتریج سدرا اچ‌پی

برای شارژ تونر کارتریج سدرا اچ‌پی، می‌توانید از پودر تونر استفاده کرده و به راحتی کارتریج شارژ خواهد شد. این کمک می‌کند تا بدون نیاز به خرید دوباره کارتریج، همان کارتریج قبلی را به کمک شارژ تونر، شارژ کرده و مجدد از آن استفاده نمایید. به این شکل صرفه‌جویی در هزینه‌هایتان ایجاد خواهد شد.

دقت داشته باشید که برای شارژ تونر کارتریج سدرا اچ‌پی، باید پودر تونر مناسب را انتخاب کنید. به طور نمونه پودر تونر 1320 پریمیوم سدرا، برای شارژ کردن کارتریج‌های HP 12A/13A/49A مناسب است. به علاوه پودرهای شارژ تونر را نیز از پودرهای شارژ کارتریج، برند سدرا انتخاب کنید تا سازگاری و کیفیت کامل داشته باشند.

خرید کارتریج سدرا اچ‌پی

برای خرید کارتریج سدرا اچ‌پی می توانید از محصولات ارائه شده در فروشگاه itsenf انتخاب خود را انجام دهید. با اتصال به برترین مرجع پخش کارتریج اچ‌پی این فرصت را خواهید داشت که به طور کاملا دقیق محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و با بهترین و مطمئن‌ترین قیمت، تجربه خریدی موفق را داشته باشید.

برو به بالا