دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


کارتریج سدرا کانن

کارتریج سدار کانن برای پرینترهای برند کانن (canon) طراحی و ساخته شده است. برند سدرا، در شمار برندهای ایرانی معتبر در زمینه محصولات جانبی فنی و مهندسی و کارتریج و تونر و مواد مصرفی و قطعات پرینتر به حساب آمده و کارتریج‌های کانن سدرا نیز از بهترین محصولات سبد کالایی این برند هستند.

کارتریج کانن سدرا

کارتریج کانن سدرا برای مدل‌های مختلف پرینتر کانن طراحی شده است و تجربه مشتریان نشان می‌دهد که این کارتریج‌ها، از کیفیت عالی برخوردار هستند. در استفاده از این کارتریج‌ها، چیزی در قالب پخش رنگ و چاپ ضعیف را مشاهده نخواهید کرد.

کارتریج لیزری کانن سدرا

کارتریج لیزری کانن سدرا برای پرینترهای لیزری برند کانن ارائه شده است و شما می‌توانید با اطمینان خاطر از این کارتریج‌ها برای پرینتر خود استفاده کنید. توان کارتریج لیزری کانن سدرا قابل توجه بوده و چاپ حداکثری صفحات را پشتیبانی خواهد کرد. به طور مثال کارتریج لیزری کانن سدرا مدل 725، قادر به چاپ 1600 صفحه متنی خواهد بود.

کیت کارتریج کانن

کیت کارتریج کانن برای پرینترهای کانن جوهرافشان طراحی شده است و شامل دو کارتریج سیاه و سفید و رنگی است. به این شکل با جایگذاری این کارتریج‌ها در پرینتر جوهرافشان کانن، می‌توانید بهترین چاپ متن و تصاویر سیاه و سفید یا رنگی را داشته باشید. کیفیت عالی این کیت کارتریج کانن، باعث می‌شود که کمترین اختلال در چاپ متن و تصویر یا پخش جوهر را مشاهده نکنید.

گارانتی کارتریج‌های سدرا کانن (Canon)

گارانتی کارتریج‌های سدرا کانن، مادام العمر در نظر گرفته شده است و این موضوع ثابت‌کننده این خواهد بود که این کارتریج‌ها از بهترین کیفیت ساخت برخوردار هستند. برند سازنده ایرانی در طراحی و تولید این محصولات نهایت ظرافت و تکنولوژی را به کار برده است و کمترین میزان نارضایتی مشتریان تا به حال دیده نشده است.

خرید کارتریج سدرا کانن

با خرید کارتریج سدرا کانن، می‌توانید بهترین استفاده را از پرینترهای حرفه‌ای کانن برده و تجربه چاپ متن و تصویر عالی را داشته باشید. برند ایرانی سدرا، کیفیت واقعی را به مخاطبان خود ارائه کرده است.

بسته به این که پرینتر مورد استفاده شما چه مدلی دارد، لازم است که مدل مناسب کارتریج سدرا کانن را انتخاب کنید. به طور معمول یک مدل کارتریج سدرا کانن، با چندین مدل از پرینترهای این برند سازگاری دارد. به طور نمونه کارتریج لیزری سدرا مدل 728، با پرینترهای کانن مدل‌های iSENSYSMF4870dn، 4410، 4750، 4580dn، 4430، 4450، 4550d، 4730، 4570dn، 4780w و 4890w  سازگاری دارد. به این ترتیب شما نیز می‌توانید با در نظر گرفتن مدل پرینتر کانن خانگی یا حرفه‌ای خود، مدل کارتریج سدرا مناسب را انتخاب نمایید.

برو به بالا