دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.


کارتریج سدرا

در خرید کارتریج سدرا تردید نکنید. برند سدرا یکی از بهترین تولیدکنندگان کارتریج‌های پرینترهای لیزری یا جوهرافشان برندهای مختلف، از جمله برند کانن یا اچ‌پی و... محسوب می‌شود. کارتریج سدرا کیفیت عالی در پخش متن و تصاویر داشته و به هیچ وجه پخش رنگ را در استفاده از آن، تجربه نخواهید کرد.

انواع کارتریج سدرا

انواع کارتریج سدرا در 4 نوع اصلی کارتریج سدرا کانن، کارتریج سدرا اچ‌پی، کارتریج سدرا برادر و کارتریج سدرا  سامسونگ است و شما می‌توانید این سبد محصولات را در گروه کارتریج‌های لیزری یا جوهرافشان، مشاهده کنید. به همین تناسب در لیست قیمت کارتریج سدرا، رده‌بندی قیمت‌ها با توجه به مشخصات کارتریج و نوع کاربری آن، تعیین شده‌اند.

قیمت کارتریج سدرا

با این همه به نظر می‌رسد که شرکت کارتریج سدرا، توانسته بازه قیمتی مناسبی برای محصولات ایرانی خود تعیین کرده و از این جهت مصرف‌کننده ایرانی (برای پرینترهای خانگی یا شرکتی) را راضی نگه دارد.

با توجه به مشخصات و قیمت کارتریج سدرا، قیمت تونر سدرا را نیز عالی خواهید یافت. در واقع با در نظر گرفتن کاربری که از انواع کارتریج سدرا دارید، قیمت تونر سدرا بسیار مناسب ارزیابی می‌شود.

معرفی کارتریج سدرا

اگر تصمیم دارید با خرید یک کارتریج ایرانی سدرا، پرینتر خود را دوباره راه‌اندازی کرده و کیفیت چاپ خروجی ایده آل از آن به دست بیاورید، توصیه می‌کنیم که حتما پیش از آن مقایسه قیمت کارتریج سدرا و اصل و همین طور دیگر کارتریج‌ها را داشته باشید. به این شکل تصمیم‌گیری بهتری را تجربه خواهید کرد.

پخش کارتریج سدرا در وب سایت itsenf، موقعیت عالی برای آن دسته از افرادی است که در محدوده مصرف خانگی یا شرکتی، نیاز به تجدید قوای پرینتر خود دارند.

همین طور تونر شارژ سدرا می تواند برای تعویض تونر سدرا مناسب بوده و مدت زمان بیشتری از کارتریج خریداری شده، استفاده خواهید کرد.

برای مشاهده لیست قیمت کارتریج سدرا، می‌توانید به بخش کارتریج وب سایت itsenf مراجعه کرده و مقایسه قیمت درستی داشته باشید. با انجام مقایسه قیمت، حتما موفق به دنبال کردن قیمت کارتریج سدرا مدل مد نظر خود و یا قیمت تونر سدرا خواهید شد و می توانید خریدی هوشمندانه‌تر را تجربه نمایید.

شرکت کارتریج سدرا از بهترین شرکت‌های تولیدکننده مواد مصرفی پرینتر است که در زمینه کارتریج‌های خانگی تا صنعتی، بسیار موفق عمل کرده و انواع کارتریج سدرا تولیدی این شرکت، عملکرد خوبی دارند. گزارش میزان رضایت یا شکایات مشتریان، حاکی از موفقیت این رده محصولات، موفقیت برند ایرانی سدرا در ساخت کارتریج‌های خشک یا لیزری را یادآوری می‌شود. خوشبختانه انواع کارتریج سدرا، کیفیت ساخت مطلوبی داشته و بسیار عالی عمل خواهد کرد.

شما چه تجربه‌ای در این خصوص دادرید؟ تجربیات خود از خرید کارتریج سدرا را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

برو به بالا