دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


کارتریج اصل ریکو

یکی از بهترین انواع کارتریج‌های پرینتر، کارتریج تونر پرینتر ریکو است که طول عمر بالایی داشته و کیفیت چاپ عالی را نیز ارائه می‌دهد. با انتخاب و خرید کارتریج اصلی ریکو و نصب آن در پرینتر خود که حتما با مدل کارتریج سازگاری داشته باشد، سلامت دستگاه پرینتر را تضمین کرده و هیچ اختلالی در چاپ را تجربه نخواهید کرد.

مشخصات کارتریج ریکو

اگر چه قیمت کارتریج اصلی ریکو در قیاس با کارتریج‌های طرح برندهای دیگر یا کارتریج غیر اورجینال همین برند، کمی بالاتر است؛ اما با توجه به مشخصات تونر اورجینال ریکو می‌توان انتظار داشت که عملکردی عالی به همراه داشته باشد.

همان طور که می‌دانید پرینترهای لیزری به تونر کارتریج نیاز خواهند داشت و با توجه به ماهیت تونر کارتریج، کیفیت در خرید تونر اورجینال ریکو اهمیت زیادی دارد. برای خرید کارتریج اصلی ریکو به بسته بندی آن توجه داشته باشید که لیبل RICOH روی بدنه بسته‌بندی کارتریج ثبت شده و فک نشده باشد.

همین طور ضمن خرید کارتریج لیزری اصلی ریکو به تعداد برگ چاپ دقت داشته باشید. بیشتر کارتریج‌های لیزری ریکو دارای توان چاپ تا 1500 برگه متن هستند. دقت داشته باشید که این اعلام برگه چاپ، مربوط به پرینت برگه متن است و اگر شما تعداد چاپ تصویری داشته باشید، دیگر نمی‌توان روی این عدد 1500 برگ حساب باز کرد. به طور کلی در خصوص کارتریج تونر پرینتر ریکو یا سایر کارتریج‌های اصل و غیر اورجینال موجود در بازار، عدد اعلام شده بابت تعداد چاپ برگه، مربوط به چاپ متن خواهد بود.

کارتریج لیزری اصل ریکو

کارتریج لیزری اصل ریکو در مدل‌های کارتریج رنگی و سیاه عرضه می‌شود. شما می‌توانید بسته به نیاز خود در خصوص الگوهای چاپ، تنها کارتریج سیاه را خریداری کرده یا با خرید هر دوی تونر اصلی ریکو سیاه و رنگی، امکان چاپ رنگی را ایجاد کنید.

به دلیل نوع استفاده از کارتریج‌ها، غالبا تونر اصلی ریکو سیاه زودتر از تونر اورجینال ریکو رنگی به پایان می‌رسد و از این جهت توصیه می‌شود که با خرید عمده کارتریج اورجینال ریکو سیاه، امکان استفاده از آن را برای دراز مدت، فراهم سازید.

خرید عمده کارتریج تونر پرینتر ریکو

با خرید عمده کارتریج تونر پرینتر ریکو، قیمت کمتری در مجموع برای شما لحاظ خواهد شد و این به ویژه برای مصارف اداری و شرکتی، مقرون به صرفه خواهد بود. از این روی در صورتی که استفاده مداوم از پرینتر دارید، توصیه به خرید عمده کارتریج می‌کنیم. 

برو به بالا