دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com


الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


کارتریج اصل

اگر تصمیم دارید با خرید کارتریج اورجینال و اصل، کیفیت چاپ عالی را از پرینتر خود دریافت کنید، کارتریج اصل اچ پی می‌تواند یکی از گزینه‌های شما باشد. البته لازم به ذکر است که باید دقت کنید تا کارتریج تونر اصل انتخابی شما، دارای سازگاری با مدل پرینتر باشد.

کارتریج لیزری اورجینال

با توجه به مدل‌های مشابه پرینترها، یک مدل کارتریج تونر لیزری اورجینال برای پرینترهای لیزری متعددی کارایی خواهد داشت و در صورتی که در مشخصات کارتریج اورجینال مطالعه نمایید، این موضوع را درخواهید یافت.

قیمت کارتریج اصل اچ پی

قیمت کارتریج اصل hp نسبت به سایر کارتریج‌ها کمی بالاتر است، اما برای آن دسته از افرادی که متوجه مزایای خرید کارتریج اصل هستند، این موضوع مقرون به صرفه بودن را نشان خواهد داد. به واقع با پرداخت قیمت کارتریج اورجینال و اصل، خود را از مشکلات بعدی که احتمالا حین چاپ خواهید داشت، رها می‌کنید.

اگر چه برخی از کارتریج‌های طرح نیز دارای کیفیت مطلوبی هستند و می‌توان از آن‌ها برای مقاصد پرینت متنی به خوبی استفاده کرد، اما در کل کارتریج تونر اصل، دارای سطح چاپ بالاتری بوده و دوام بهتری نیز در طول فرآیند چاپ نشان خواهد داد.

به این معنا که ممکن است کارتریج طرح پس از مدتی استفاده، کیفیت چاپ اولیه خود را (پیش از تمام شدن) از دست بدهد؛ اما این موضوع در خصوص کارتریج اصلی hp کمتر دیده می‌شود. البته در صورتی که کارتریج طرح خریداری شده از موارد غیراورجینال برندهای معتبر باشد، باز کیفیت نسبتا مطلوب خود را حفظ خواهد کرد.

نکته: برای استفاده از کارتریج‌های طرح معمولا لازم است که هر از گاهی کارتریج را از پرینتر بیرون آورده و آن را تکان دهید تا دوباره کیفیت چاپ خود را به دست آورد. در خصوص کارتریج اورجینال کمتر با چنین چیزی روبرو هستیم و در گزارش مشتریان نیز چنین موردی آورده نشده است.

خرید عمده کارتریج لیزری اورجینال

اگر کارتریج تونر لیزری اورجینال را برای مصارف اداری و شرکتی می‌خواهید، توصیه می‌کنیم که با خرید عمده کارتریج اورجینال، از قیمت مقرون به صرفه‌تری برخوردار شوید. بدیهی است که قیمت کارتریج اصل اچ پی عمده به مراتب مناسب‌تر از نرخی خواهد بود که برای خرید تکی کارتریج اصل hp می‌پردازید. در ITsenf می‌توانید کارتریج‌های اصل و اورجینال برند hp را با بهترین قیمت به صورت عمده و تکی خریداری کنید.

برو به بالا