دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


کارتریج طرح توشیبا

کارتریج طرح توشیبا یکی از بهترین کارتریج‌های موجود در بازار بوده که علی رغم غیراورجینال بودن، از کیفیت خوبی برخوردار است. اگر نگاهی به قیمت کارتریج توشیبا بیندازید، با مقایسه آن با قیمت کارتریج طرح توشیبا که اشاره کردیم، مقرون به صرفه بودن خرید کارتریج غیراورجینال توشیبا را بهتر درک خواهید کرد.

قیمت کارتریج لیزری توشیبا

برای خرید کارتریج لیزری توشیبا اصل یا کارتریج توشیبا طرح فابریک باید حتما به مشخصات کارتریج توشیبا دقت داشته باشید. این مشخصات شامل سازگاری کارتریج تونر طرح Toshiba با پرینترهای مختلف می‌شود. در غیر این صورت امکان این وجود خواهد داشت که قیمت کارتریج طرح توشیبا را پرداخت کرده، اما این کارتریج همخوانی با مدل پرینتر شما نداشته باشد.

از آن جایی که کارتریج پرینتر، یک جنس بدون تعویض محسوب می‌شود، خرید شما کاملا بدون استفاده خواهد ماند.

همین طور باید دقت داشته باشید که با پرداخت قیمت کارتریج غیراورجینال توشیبا قرار است چند صفحه به وسیله آن چاپ گردد. این به شما یک تخمین درست از مبلغی که می‌پردازید، در ازای تعداد صفحات قابل چاپ، خواهد داد. به این شکل با توجه به میزان نرمال چاپ روزانه و استفاده از دستگاه پرینتر خانگی یا اداری، حتی می‌توانید پیش‌بینی کنید که چه زمان به خرید دوباره کارتریج تونر توشیبا نیاز خواهید داشت.

عموما کارتریج‌های توشیبا دارای یک بازه استاندارد چاپ هستند، اما با این وجود حتما توصیه می‌کنیم که پیش از خرید تکی یا عمده کارتریج، به این مورد به صورت خاص توجه داشته باشید.

چرا کارتریج غیراورجینال توشیبا بخریم؟

در صورتی که استفاده شما برای چاپ، پرینت‌های اداری، دانشجویی یا به هر شکلی متن است، خرید کارتریج غیراورجینال توشیبا مناسب خواهد بود. در این حالت کمتر به چاپ تصاویر که نیاز به دقت بالای پیکسلی داشته باشند، نیاز خواهید داشت و با پرداختن قیمت کارتریج غیراورجینال توشیبا، صرفه‌جویی در هزینه‎های خود به خرج داده‌اید.

کارتریج‌های لیزری برند Toshiba، دارای کیفیت مناسبی هستند و در مورد مدل‌های طرح و غیراصل نیز کیفیت خروجی چاپ، به اندازه کافی رضایت‌بخش خواهد بود. از این روی با چک کردن مشخصات کارتریج طرح و غیراورجینال و اطمینان یافتن از سازگاری آن با دستگاه پرینتر خود، می‌توانید به راحتی نسبت به خرید نمونه غیراصل، اقدام کنید.

خرید عمده کارتریج لیزری توشیبا

در صورتی که برای خرید کارتریج لیزری توشیبا، به سراغ تامین‌کننده‌های عمده فروش بروید، در نهایت قیمت پایین‌تری از نرخ رایج تک‌فروشی در بازار، پیش روی خود خواهید داشت. به این شکل می‌توانید مصرف کارتریج یک سال یا بیشتر دستگاه پرینتر خود را خریداری کرده و از قیمت عمده خرید کارتریج، برخوردار شوید.

برو به بالا