دفتر فروش : 02122913964
دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


کارتریج طرح شارپ

برای خرید کارتریج شارپ که یکی از برندهای شناخته شده این حوزه به شمار می‌آید، با دو گروه کارتریج اصلی و اورجینال شارپ و کارتریج طرح شارپ روبرو هستید. همان طور که انتظار می‌رود قیمت کارتریج طرح شارپ تا میزانی ارزان‌تر از قیمت کارتریج شارپ است.

از این روی اگر به لیست فروش کارتریج شارپ بنگرید، تامین کننده‌هایی که هر دو گروه اورجینال و طرح را داشته باشند، دو گروه قیمت را ارائه خواهند داد. البته موضوع بسیار مهم در اینجا، این است که فروشنده کارتریج، اطلاعات درستی ارائه دهد. از این روی خرید از فروشنده عمده و معتبر لوازم ماشین‌های اداری، می‌تواند اطمینان بخشی بیشتری در این حوزه به وجود آورد.

مشخصات کارتریج شارپ

در مشخصات کارتریج شارپ، موارد مصرف آن شامل این که برای چه مدل از پرینترهایی قابل استفاده باشد را مشاهده خواهید کرد. همین طور میزان بازدهی کارتریج مطابق آن که قادر به چاپ چند صفحه باشد را باید حین خرید کارتریج طرح شارپ یا کارتریج اصل مورد توجه قرار دهید.

قیمت کارتریج sharp اصل به شکلی قابل انتظار از قیمت کارتریج طرح شارپ بالاتر خواهد بود و چنین وضعیتی را در کارتریج تونر غیراورجینال شارپ نیز شاهد هستیم.

برای خرید کارتریج طرح شارپ حتما به پرینترهایی که با آن سازگار هستند دقت کنید. به همین شکل برای خرید تونر کارتریج طرح شارپ نیز به شکل مجزا از تونر کارتریج لیزری شارپ، مشخصات محصول را مورد بررسی قرار دهید. گاهی اوقات پرینترهای سازگار با کارتریج‌ها یا تونرها، در مدل های اصل و طرح، متفاوت هستند و این چیزی است که بیشتر اوقات از چشم خریدار دور می‌ماند.

با این حساب زمانی که قصد دارید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده و قیمت کمتری برای خرید تونر کارتریج طرح شارپ اختصاص دهید، حتما به صورت مجزا مشخصات آن را بررسی کرده و به مشخصات مدل اصل، اکتفا نکنید.

یادآوری: تونر کارتریج، پودری است که در شمار مواد مصرفی کارتریج‌های لیزری قرار داشته و با به پایان رسیدن آن، باید شارژ مجدد صورت بگیرد. معمولا فروش عمده تونر رنگ مشکی برای شرکت‎‌ها و پرینترهای اداری، بالاتر است و به دلیل نوع چاپ، آمار فروش بالاتری دارد. اما به طور کلی تونرهای کارتریج های شارپ در رنگ‌های مشکی، آبی، قرمز و زرد عرضه می‌شوند.

با خرید عمده کارتریج شارپ، می‌توانید با برخورداری از قیمت فروش کارتریج شارپ ارزان‌تر برخوردار شده و در نهایت هزینه‌های لوازم مصرفی ماشین‌های اداری شما، پایین تر بیاید. در itsenf بهترین قیمت‌های خرید عمده به مشتریان عرضه شده است و از جهت اصالت و کیفیت کالا اطمینان خاطر خواهید داشت.

برو به بالا