دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


جوهر پرینتر

کارتریج جوهر برای پرینترهای جوهرافشان استفاده می‌شود و با به اتمام رسیدن کارتریج این پرینترها، باید نسبت به خرید جوهر فابریک اقدام شود. لازم به ذکر است که جوهر پرینتر در دو نوع جوهر چاپگر سیاه و جوهر رنگی عرضه می‌شود. به این ترتیب شما می‌توانید هر یک از این دو گروه را خریداری کرده و پرینتر را دوباره مجهز کنید.

جوهر پرینتر لیتری

اگر استفاده زیادی از پرینتر دارید، می‌توانید با خرید جوهر تانک لیتری، استفاده بیشتری داشته باشید و با هر به اتمام رسیدن جوهر، نیاز به خرید کارتریج دوباره نباشد. جوهر پرینترهای inkjet با رسیدن به سطوح پایانی، کیفیت چاپ کمتری از خود برجای خواهند گذاشت. این یک نشانه هشدار خواهد بود که باید نسبت به خرید جوهر چاپر اقدام کرده و در صورت نیاز پیش از آن از حلال هد پرینتر نیز کمک بگیرید.

گاهی اوقات جرم گرفتن هد پرینتر موجب افت کیفیت چاپ خواهد شد. در این صورت، به جز خرید جوهر فابریک یا کارتریج جوهر، باید به کمک حلال هد پرینتر، این قطعه را از هر گونه آلودگی و جرم، پاکسازی نمود. پس از آن متوجه خواهید شد که کیفیت چاپ بالا رفته و متن یا تصاویر با وضعیت بهتری، پرینت خواهند شد.

قیمت جوهر پرینتر

قیمت جوهر پرینتر نزد برندهای مختلف، در یک بازه قیمتی نسبتا متعادل قرار دارد، با این همه با توجه به این که پرینتر شما چه برندی بوده و جوهر رنگی یا سیاه بخواهید، قیمت جوهر چاپگر، مقداری متفاوت خواهد بود. به طور مثال در هر برندی، قیمت جوهر رنگی از قیمت جوهر مشکی بالاتر است. این در استفاده مشتری نیز متعادل سازی خواهد شد؛ زیرا به طور رایج میزان استفاده از جوهر مشکی به مراتب بیشتر از میزان استفاده‌ای خواهد بود که از جوهر رنگی داریم.

خرید جوهر چاپگر از itsenf

با خرید کارتریج جوهر و جوهر تانک از itsenf می‌توانید این محصول مصرفی پرینتر را با نرخی عالی و اطمینان از کیفیت و اصالت محصول در اختیار داشته باشید. دقت داشته باشید که گذشتن تاریخ مصرف جوهر چاپگر یا به هر شکلی عدم کیفیت آن، باعث خواهد شد تا کیفیت چاپ قابل توجهی را از پرینتر دریافت نکنید. از این روی حتما برای خرید نهایت دقت را به خرج داده و ضمن مطالعه مشخصات محصول، از فروشنده معتبر، تهیه جوهر لیتری و جوهر چاپگر داشته باشید.

در itsenf، اطلاعات محصول کامل و ضمانت اصالت کالا عرضه شده است و مشتری امکان آن را خواهد داشت که بهترین محصولات را با قیمت رقابتی مستقیم و بدون واسطه خریداری کند.

برو به بالا