دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


رول فیش پرینتر

برای خرید رول فیش پرینتر درجه 1 باید به کیفیت کاغذ رول کارتخوان دقت کافی داشته باشید. این یکی از نخستین فاکتورهایی است که کیفیت چاپ را تضمین خواهد کرد. اما از سویی دیگر در صورتی که کیفیت چاپ برای خرید رول فاکتور و مانند آن چندان اهمیت ندارد، می‌توانید رول فیش پرینتر درجه 2 و 3 خریداری کنید.

انواع رول فیش پرینتر

از بهترین رول‌های فیش پرینتر می‌توان به رول فیش پرینتر آلمانی اشاره کرد. این نوع رول فیش برای رول ترازو و رول عابر بانک و... کارایی دارد. اهمیت زیادی دارد که حین انتخاب و خرید این رول فیش، سازگاری آن با دستگاه چاپ ترازو، عابر بانک، کارتخوان و... را بررسی نمایید.

خرید رول فیش پرینتر

بیشترین آمار فروش در این حوزه به فروش رول فیش پرینتر حرارتی یا thermal roll مربوط می شود. در فروشگاه هایی که استفاده از ترازو با چاپگر همراه کارایی دارد، رول ترازو مورد استفاده قرار گرفته و برای دستگاه های کارتخوان ثابت یا سیار نیز رول کارتخوان به وفور نیاز خواهد بود.

از این روی برای خرید رول فاکتور یا رول فیش پرینتر حرارتی باید نوع استفاده ابتدا مورد توجه قرار بگیرد. غالبا از رول فیش پرینتر حرارتی مشکی استفاده می‌شود، اما بسته به سلیقه یا نوع کارایی، رول فیش پرینتر حرارتی رنگ آبی نیز مورد استقبال مشتریان قرار می‌گیرد.

اگر دقت کرده باشید گاهی اوقات با دریافت فاکتور خرید خود در یک فروشگاه، چاپ روی آن به رنگ آبی دیده می‌شود. این به معنای استفاده از رول فیش پرینتر 8 سانت آبی رنگ حرارتی است.

قیمت رول فیش پرینتر

برای مقایسه قیمت میان انواع رول‌های فیش پرینتر، می‌توانید قیمت کاغذ رول فاکتور حرارتی رنگ آبی یا رنگ مشکی و همین طور قیمت رول فیش پرینتر درجه 1 یا درجه 2 و 3 را در فروشگاه اینترنتی Itsenf دنبال کنید. به این ترتیب فرصت آن را پیدا خواهید کرد تا یک مقایسه قیمتی هوشمند انجام داده و در نهایت نسبت به خرید کاغذ رول حرارتی فیش پرینتر مد نظر خود اقدام کنید.

با خرید عمده رول فیش پرینتر، قیمت همکاری برای شما محاسبه خواهد شد و می‌توانید تا حدودی صرفه‌جویی در خرید رول فاکتور به خرج دهید. به ویژه این مورد برای فروشگاه‌ها یا هر گونه کسب و کاری که نیاز مداوم به چاپ فاکتور یا فیش دارد، بسیار قابل توجه خواهد بود. رول ترازو، رول عابر بانک، رول کارتخوان و...، با خرید عمده قیمت کمتری در تک عدد داشته و استفاده انبوه با نرخ بهتری را همراه خواهد داشت.

برو به بالا