دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


مگنت پرینتر

مگنت پرینتر نیز یکی از قطعاتی است که احتمال خرابی و عیب در آن پس از مدتی وجود داشته و در این صورت نیاز به تعویض و خرید مگنت نو خواهد بود. این قطعه در عملکرد چاپ در پرینترهای لیزری دارای نقش بسیار مهمی است و در صورتی که معیوب باشد، نیاز به فوری به تعویض آن خواهد بود. غلطک مگنت درست روی مخزن اصلی کارتریج جای دارد و به این شکل می توانید به آن دسترسی داشته باشید. این غلطک معمولا شبیه به یک لوله فلزی شکل دیده می‌شود که در برخی از انواع آن دارای شافت فلزی بوده و برخی دیگر بدون این شافت دیده خواهد شد.

 با تعویض مگنت تونر با توجه به این که چه برندی نیازی باشد، عملکرد آن تصحیح شده و می‌توان دوباره همان کارکرد ثابت و بی‌نقص را از دستگاه پرینتر دریافت کرد.

خرید مگنت

برای خرید مگنت می‌توانید بسته به مدل و برند پرینتر از مگنت اچ پی، مگنت سامسونگ و ... استفاده نمایید. تمام مدل‌ها و برندهای مگنت رولر را در فروشگاه آنلاین itsenf خواهید یافت و بهترین قیمت همکاری در خصوص این قطعات و لوازم جانبی پرینتر عرضه می‌شوند. بسته به این که غلطک دولوپر فعلی موجود در دستگاه پرینتر شما از چه مدلی باشد، دارای شافت فلزی بوده یا نه، باید درست نمونه مشابه آن را جستجو کرده و خریداری نمایید.

قیمت مگنت

به منظور برخورداری از قیمت همکاری مگنت رولر یا غلطک دولوپر می‌توانید خرید تعداد و عمده را از فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی ماشین‌های اداری itsenf انجام داده و هزینه خرید خود را کاهش دهید. توصیه می‌کنیم هنگام خرید غلطک مگنت دقت داشته باشید که قطعه کاملا مطابق با نوع مورد نیاز پرینتر شما باشد. با توجه به شباهت ظاهری بین مگنت‌ها، این امکان وجود دارد که بدون مطالعه مشخصات قطعه، به اشتباه خرید را انجام دهید. به طور مثال ظاهر مگنت سامسونگ و مگنت اچ پی در شباهت به لحاظ ظاهری قرار دارند، اما باید حین خرید به مشخصات و سازگاری آن‌ها با پرینترهای مربوط به هر یک دقت داشته باشید.

تنها به این صورت می‌توانید اطمینان داشته باشید که عملکرد مختل شده پرینتر، دوباره تصحیح شده و می‌توانید فرآیند چاپ را مطابق قبل، ادامه دهید.

با توجه به اهمیت این قطعه در فرآیند پرینت، لازم است که حتما مگنت تونر را از نوع اصل آن خریداری کرده و به سراغ نمونه‌های تقلبی و طرح نروید. در itsenf می‌توانید از اصالت کالا حین خرید اطمینان خاطر داشته باشید.

برو به بالا