دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


درام کارتریج

در صورتی که درام پرینتر معیوب شده و نیاز به تعویض آن و سایر قطعات کارتریج باشد، باید در انتخاب و خرید درام نهایت دقت را به خرج دهید که ضمن سازگاری با مدل پرینتر، دارای کیفیت لازم نیز باشد.

درام گلدن گرین از بهترین درام های موجود در بازار بوده و اگر نیاز به خرید درام منگول‌‌دار داشته باشید، این محصول را در itsenf خواهید یافت. در میان درام‌های چینی، گزینه‌هایی با قیمت ارزان‌تر پیدا خواهید کرد و درام‌های مالزیایی نیز ضمن داشتن رده قیمتی مناسب، کیفیت خوبی دارند.

درام سلنیوم دارای دوام عالی در عملکرد بوده و طول عمر به مراتب بالاتری نسبت به نمونه‌های مشابه دارد. این درام برای آن دسته از پرینترهایی که با نوع درام سلنویم سازگاری دارند، یکی از بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شود.

خرید درام

در صورتی که نیاز به تعویض Cartridge drum داشته باشید، درام آلومینیوم نیز به عنوان یکی از نمونه‌های کاربردی و دارای قیمت و طول عمر مناسب، شناخته می‌شود. در میان محصولات و لوازم جانبی کارتریج ارائه شده در فروشگاه اینترنتی itsenf، انواع درام فتوشیمیایی نیز توصیه می‌شود. این نوع درام از جدیدترین انواع درام موجود در بازار بوده و برای پرینترهای نسل جدید، معمولا مناسب است.

راهنمای خرید درام

به هر ترتیب پیش از انتخاب و خرید درام OPC یا OPC Drum، درام هادی تصویر ارگانیک یا Organic Photo Conductor یا سایر درام‌های مدرن و جدید که در قیاس با درام‌های قدیمی چون درام منگوله‌دار یا درام آلومینیوم، دارای ویژگی‌های برتری هستند، باید سازگاری این قطعات با کارتریج دستگاه را بررسی کرده باشید. از آن جایی که معمولا مشتری‌های معمولی و بدون تخصص در خصوص قطعات و لوازم مصرفی پرینترها، دارای شناخت مناسبی در خصوص این محصولات نیستند؛ در مشخصات محصول اطلاعات کافی ارائه شده است.

از این روی پیش از خرید قطعات و لوازم جانبی پرینتر، توضیحات محصول را به خوبی مطالعه کرده و از سازگاری و مطابقت مشخصات آن با کارتریج پرینتر، اطمینان حاصل نمایید.

خرید عمده درام از itsenf

در فروشگاه اینترنتی itsenf، عرضه کننده لوازم جانبی و مواد مصرفی ماشین‌های اداری، امکان خرید عمده انواع Cartridge drum از جمله درام گلدین گرین، درام منگوله‌دار، درام های چینی، درام های مالزیایی، درام سلنیوم، درام آلومینیوم، درام فتوشیمیایی، درام OPC، درام هادی تصویر ارگانیک و ... را با قیمت همکاری خواهید داشت. خرید عمده این فرصت را به شما می‌دهد که ضمن تامین قابل توجه کالا، از نرخ به مراتب پایین‌تری برخوردار شوید.

برو به بالا