دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


چیپست کارتریج

چیپست پرینتر یا بهتر بگوییم چیپست کارتریج لیزری و جوهرافشان، یکی از کلیدی‌ترین قطعات پرینتر است که در صورت معیوب شدن آن، نمی‌توانید اطلاع درستی از میزان شارژ باقی‌مانده کارتریج و سایر اطلاعات لازم دستگاه داشته باشید.  در واقع این انواع چیپست کارتریج هستند که اطلاعاتی از میزان شارژ باقی مانده یا جوهر باقی‌مانده کارتریج با توجه به تعداد صفحات چاپ شده را می‌دهند. اگر به انواع چیپست کارتریج نگاه کرده باشید، آن را قطعه‌ای ظریف و غالبا سیلیکونی می‌یابید. 

در چیپ کارتریج مقاومت و خازن و نیز ترانزیستور تعبیه شده است و تحت فرمول صفر و یک کار می‌کند. با دنبال کردن تعداد صفحات پرینت شده، چیپ کارتریج لیزری یا چیپ کارتریج جوهرافشان، تخمینی از میزان شارژ یا جوهر باقی مانده ارائه خواهد داد. به این شکل شما می‌توانید از ظرفیت چاپ باقی مانده دستگاه پرینتر آگاهی یافته و مطابق آن برنامه‌ریزی داشته باشید.

خرید چیپست

برای خرید انواع چیپست کارتریج می‌توانید به فروشگاه اینترنتی itsenf مراجعه کنید. خرید عمده چیپست کارتریج در itsenf، این فرصت را به شما می‌دهد تا از قیمت چیپست کارتریج به شکل عمده و همکاری برخوردار شده و در نهایت عدد کمتری برای خرید پرداخت نمایید. قیمت چیپ کارتریج با توجه به مدل و برند آن کمی متفاوت خواهد بود، اما به هر ترتیب می‌توانید چیپست اچ پی یا چیپست سامسونگ را در itsenf ارزان تر از بازار آزاد تهیه نمایید.

برای خرید چیپ کارتریج سیلیکن silicon باید دقت داشته باشید که آیا چیپست کارتریج مورد نیاز شما از نوع چیپست کارتریج دستگاه کپی بوده یا چیپست کارتریج جوهرافشان و به جز آن چیپست کارتریج لیزری نیاز دارید. سپس با راحتی بیشتری امکان جستجوی محصول مورد نظر خود، مطابق با مدل پرینتر یا دستگاه فتوکپی خواهید داشت.

قیمت چیپست کارتریج

جهت استعلام قیمت انواع چیپست کارتریج، مدل پرینتر و برند آن را در نظر گرفته و سپس از طریق یک مرجع مطمئن، قیمت چیپ کارتریج را دنبال کنید. در نظر داشته باشید که با توجه به خارجی بودن اکثر این قطعات، قیمت آن‌ها در تناسب با نرخ ارز و نوسانات آن، در نوسان خواهد بود. به این شکل خرید عمده چیپست کارتریج می‌تواند به لحاظ ثبات قیمتی و اطمینان از تعیین قطعه برای آن دسته از افرادی که استفاده زیادی از پرینتر داشته یا سازمان‌ها و ادارات، ایده‌ای عالی به نظر می‌رسد.

در itsenf، فروشگاه لوازم یدکی و قطعات ماشین‌های اداری، چیپ کارتریج اصل و برای برندهای مطرح دستگاه های پرینتر و فتوکپی ارائه شده است.

برو به بالا