دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


فوم کارتریج

فوم رول کارتریج پرینترهای لیزری را با نام PCR نیز می‌شناسیم. از طریق فوم رول، محتوای قبلی پرینت شده از درام پاکسازی شده و می‌توان پرینت بعدی را به صورت بکر و کاملا سالم انجام داد. از این روی با به سر آمدن عمر مفید فوم رولر کارتریج پرینتر، باید نسبت به تعویض آن با یک نمونه نو فوم کارتریج اقدام کرد تا کیفیت چاپ به درستی حفظ شود.

خرید عمده فوم کارتریج

با توجه به مدل و برند پرینتر خود، باید یکی از انواع فوم کارتریج را انتخاب و خریداری نمایید. به طور مثال برای پرینترهای برند اچ‌پی، فوم اچ‌پی متناسب با مدل پرینتر، مناسب خواهد بود. این غلطک پلاستیکی کارتریج باید حتما کاملا متناسب با نمونه فابریک انتخاب شده و در قسمت مربوطه، جایگذاری شود. به این شکل می‌توان اطمینان داشت که پرینت‌های بعدی، سالم و بدون هیچ گونه اختلال در چاپ یا خط افتادن‌های اضافی روی کاغذ پرینت، صورت بگیرند.

با خرید عمده انواع فوم رول کارتریج، می‌توانید از قیمت فوم کارتریج همکاری بهره‌مند شده و هزینه کمتری برای خرید این قطعات پرینتر بپردازید. به این شکل با پایین آوردن قیمت فوم کارتریج، در نهایت شما این فرصت را خواهید داشت که ضمن صرفه‌جویی در هزینه ها، همیشه به موقع و حتی کمی زودتر از زمان وخامت اوضاع قطعه، نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. به این شکل می‌توانید همیشه کیفیت چاپ دستگاه پرینتر را حفظ کرده و هرگز با خطوط کدر رنگ یا سایه چاپ محتوای قبلی روی کاغذ خروجی پرینتر روبرو نگردید.

شما این امکان را خواهید داشت تا لیست قیمت فوم رول کارتریج در مدل‌های مختلف را در فروشگاه اینترنتی itsenf دنبال کنید. در یک قیاس سطحی نیز خواهید دید که قیمت‌های ارائه شده در itsenf در فاصله معنی‌داری نسبت به قیمت‌های بازار بوده و مشتریان می‌توانند بهترین خرید با بهترین قیمت رقابتی را در این فروشگاه اینترنتی تجربه کنند. این مورد به ویژه برای افرادی که از پرینتر کاربری شرکتی یا کسب و کاری (دفاتر فنی) دارند، قابل توجه و فوق العاده ملموس خواهد بود.

نکته: به علاوه لازم به ذکر است که اگر برای خرید فوم رول پرینتر دقت نکرده و نمونه غیراصل را خریداری کنید، کارکرد دستگاه پرینتر با سر و صدای احتمالا آزاردهنده‌ای همراه خواهد شد. از این روی دقت کافی موقع خرید داشته یا خرید خود را از یک فروشگاه معتبر و دارای محصولات اصیل و ضمانت شده، خریداری نمایید. کیفیت فوم رول کارتریج از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و حتما باید نسبت به این مورد دقت کافی داشته باشید.

برو به بالا