دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


بلید کارتریج

بلید یکی از قطعات کاربردی پرینترهای لیزری بوده که میزان تونر اضافه‌ای که احتمالا روی سطح درام نشسته است را به شکلی جارو کرده و آن را برطرف می‌سازد تا چاپ روی کاغذ بعدی بی‌نقص دیده شود. با این حساب می‌توان انتظار داشت که تیغه بلید در پرینترها و داکتر بلید در دستگاه‌های فتوکپی، پس از گذشت مدتی مستهلک شده و نیاز به تعویض باشد.

تیغه بلید نقش کلیدی در کیفیت چاپ و تمیز بیرون آمدن برگه‌های پرینت از دستگاه پرینتر ایفا می‌کند. با توجه به نیازی که به دریافت چاپ تمیز و بدون خطوط مزاحم داریم، لازم است که به موقع نسبت به بررسی این قطعه و در صورت نیاز خرید داکتر بلید کارتریج و تعویض آن اقدام لازم صورت بگیرد.

خرید بلید

برای خرید بلید سامسونگ یا بلید اچ پی، بسته به مدل پرینتر، انتخاب خود را انجام داده و نسبت به تطابق قطعه بلید کارتریج با مشخصات پرینتر، حساس باشید. با خرید عمده وایپر بلید از فروشگاه اینترنتی itsenf، این فرصت را خواهید داشت که داکتر بلید کارتریج را با قیمت به مراتب ارزان‌تری خریداری کنید.

توضیح: وایپر بلید پس از هر دور کارکرد درام، آن را تمیز خواهد کرد. در صورتی که قطعه بلید پرینتر فرسوده شده یا به هر شکلی مستهلک گشته باشد، کیفیت چاپ افت کرده و خطوط کدر یا طوسی رنگ روی صفحه چاپ دیده خواهد شد. لازم به ذکر است که این خطوط اغلب در بخش پایینی صفحه پرینت شده، رویت می‌شوند. در این شرایط باید نسبت به خرید بلید اقدام کرده و این قطعه را تعویض نمایید.

قیمت بلید کارتریج

با در نظر گرفتن مدل و برند پرینتر یا دستگاه فتوکپی، می‌توانید نسبت به خرید بلید شارپ، بلید اچ پی یا بلید سامسونگ و... اقدام کرده و به راحتی این قطعه را تعویض نمایید. توجه داشته باشید که ممکن است پس از تعویض قطعه، همچنان چند صفحه اول پرینت با مشکل روبرو بوده و همان خطوط کدر رنگ را در پایین صفحه مشاهده کنید. اما باید این مشکل پس از چندین برگ پرینت گرفتن، برطرف شود.

در فروشگاه اینترنتی itsenf می‌توانید انواع تیغه بلید را با بهترین قیمت خریداری کرده و از کیفیت و اصالت محصول اطمینان خاطر داشته باشید. توصیه می‌شود همیشه از این قطعه در دسترس داشته باشید تا کیفیت پرینت تحت تاثیر فرسودگی بلید پرینتر قرار نگرفته و به موقع بتوانید برای تعویض آن با یک قطعه نو اقدام کنید.

برو به بالا