دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com


الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.


قطعات کارتریج

بر اثر مدتی استفاده از پرینترها، احتمال معیوب شدن قطعات کارتریج و نیاز به تعویض و خرید مجدد آن‌ها وجود خواهد داشت. البته برند پرینتر و کیفیت قطعات جانبی کارتریج در طول عمر آن‌ها بسیار موثر است و در صورتی که لوازم مصرفی کارتریج دارای کیفیت اولیه قابل توجه و مناسبی باشند، می‌توان انتظار داشت که بسیار دیرتر به نقطه مشکل‌ساز شدن، برسند. فارغ از این که مدل و برند پرینتر شما چه باشد، قطعات مصرفی کارتریج نقش پررنگی در عملکرد صحیح آن ایفا خواهند کرد و باید در این خصوص انتخاب قطعه و خرید آن‌ها، به درستی صورت بگیرد.

خرید قطعه کارتریج

برای خرید انواع قطعات کارتریج، درام، مگنت، بلید، فوم و چیپست و ...؛ توصیه می‌کنیم که حتما به سراغ تامین‌کننده معتبر رفته و این قطعات را با کیفیت درجه 1 خریداری کنید. با توجه به این که عملکرد پرینتر و کارتریج آن، بستگی مستقیم به قطعات جانبی کارتریج خواهد داشت، لازم است که برای خرید قطعه کارتریج دقت کافی به خرج دهید.

قیمت همکاری قطعات کارتریج

در itsenf می‌توانید از قیمت همکاری قطعات کارتریج برخوردار شده و انواع قطعات کارتریج را با نرخی به مراتب پایین‌تر از قیمت تک‌فروشی، خریداری کنید. قیمت همکاری قطعات کارتریج در خرید عمده انواع لوازم مصرفی کارتریج عرضه خواهد شد.

در مصارف شرکتی و سازمانی و کسب و کارهایی که نیاز به استفاده بیشتری از پرینتر دارند، میزان نیاز به لوازم مصرفی کارتریج، قطعات کارتریج‌های لیزری یا جوهرافشان، لیبل زن و ... بالاتر خواهد بود. از این جهت در چنین مواردی خرید انواع قطعات کارتریج به صورت عمده و با قیمت همکاری، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

قطعات مصرفی کارتریج باید با ظرافت کامل انتخاب شده و از سازگار بودن قطعه یا لوازم مصرفی کارتریج با مدل کارتریج پرینتر خود، اطمینان خاطر حاصل کنید. در غیر این صورت عملکرد کارتریج دستگاه پرینتر با اختلال همراه شده و در مدت زمانی کوتاه اصل کارتریج نیز دچار ایراد خواهد شد.

توصیه می‌کنیم در صورتی که شناخت درستی نسبت به قطعات مصرفی کارتریج ندارید، پیش از خرید انواع قطعات و لوازم مصرفی، در این خصوص با کارشناسان فروش فروشگاه اینترنتی itsenf، مشورت داشته باشید. به این شکل به درستی از خرید نوع کالای مصرفی و قطعه پرینتر، اطلاع پیدا کرده و خریدی هوشمندانه‌تر را تجربه خواهید کرد.

قیمت قطعات کارتریج‌های لیزری و جوهرافشان در فروشگاه itsenf، تامین‌کننده عمده لوازم جانبی ماشین‌های اداری، کاملا رقابتی بوده و می‌توانید بهترین و پایین‌ترین قیمت‌های بازار را در این فروشگاه دنبال کنید. 

برو به بالا