دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


کاغذ پرینت

خرید کاغذ پرینت برای آن دسته از افراد یا شرکت‌هایی که هر روز نیاز به تعدادی پرینت دارند، دغدغه قیمتی به همراه دارد. با توجه به افزایش نرخ قابل توجه کاغذ طی مدت اخیر، خرید عمده کاغذ سفید در ابعاد مختلف، می‌تواند در هزینه‌های مربوط به پرینت کمک کند. کاغذ سفید A4، کاغذ کوتد و نیز کاغذ کرافت و... از انواع کاغذهای مورد استفاده در پرینترها هستند و بسته به نوع نیاز کاربر، هر یک از آن‌ها کارایی و ویژگی‌های خاص خود را دارند. (البته لازم به توضیح است که کمتر از کاغذ کرافت در چاپ‌های معمولی پرینتری استفاده می‌شود.)

خرید کاغذ A4

به طور معمول قیمت کاغذ A4 که پرمصرف‌ترین اندازه کاغذ چاپ محسوب می‌شود، بسته به جنس و ضخامت و همین طور کیفیت کاغذ تعیین خواهد شد. البته تفاوت قیمتی میان برندهای مختلف، آن قدرها محسوس نیست؛ اما برای مشتری اهمیت زیادی دارد که بهترین کاغذ تحریر را خریداری کند. از آن جایی که کیفیت کاغذ، در کیفیت چاپ خروجی نیز به شدت تاثیرگذار خواهد بود، این انتخاب کاغذ سفید مرغوب، موضوعیت بیشتری پیدا می‌کند.

خرید کاغذ رنگی

در صورتی که نیاز به خرید کاغذ رنگی دارید، با مراجعه به فروشگاه آنلاین itsenf می‌توانید بهترین کاغذ رنگی‌ها در ابعاد و جنس های مختلف را با قیمت رقابتی خریداری کنید. تنوع رنگ در خرید کاغذ رنگی، معمولا مورد نظر مشتری بوده و همین طور ارائه ابعاد گوناگون A4، A3 و ... موضوعیت خواهد داشت.

همین طور خرید کاغذ کوتد با روکش پلیمری مرغوب را در فروشگاه اینترنتی itsenf دنبال کنید. این کاغذ یکی از بهترین گزینه‌ها برای پرینت کردن محسوب شده و دوام چاپ روی آن بسیار قابل توجه خواهد بود. از این روی در صورتی که دستگاه پرینتر شما از کاغذ کوتد پشتیبانی می‌کند، با انتخاب این پایه کاغذ، می‌توانید متن یا تصاویر چاپ شده را با اطمینان خاطر از طول عمر ماندگاری، دریافت کنید.

راهنمای انتخاب بهترین کاغذ پرینت

برای انتخاب بهترین کاغذ پرینت این موارد را به یاد داشته باشید:

  1. حتما به رنگ کاغذ تحریر دقت کنید که سفید یا متمایل به آبی بوده و نوری از زرد نداشته باشد.
  2. به ضخامت کاغذ توجه داشته باشید. کاغذ را بالا آورده و بنگرید که اگر به قدری نازک است که نور را از خود عبور می‌دهد، نباید انتظار کاغذ سفید مرغوب و بادوام از آن داشته باشید.
  3. به مقاومت کاغذ در برابر جوهر چاپ و عدم پخش جوهر نیز دقت داشته باشید.
برو به بالا