دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


لیزر اسکنر

همانطور که میدانید برخی از دستگاه‌های پرینتر چند کاره بوده و به جز پرینت، قابلیت اسکن کردن را نیز دارا هستند. قطعه لیزر اسکنر پرینتر در این دستگاه‌های چند کاره از قطعات بسیار کاربردی و مهم بوده و در صورتی که معیوب شده یا حتی دچار آلودگی و فرسودگی شده باشد، کیفیت اسکن بسیار پایین آمده و به شکلی غیرقابل قبول خواهد بود. از این روی گاه بر اثر استفاده طولانی مدت یا نادرست، نیاز به تعویض و خرید لیزر اسکنر پرینتر خواهد بود.

انواع لیزر اسکنر پرینتر

با توجه به برند و مدل دستگاه، با لیزر اسکنر انواع پرینترها روبرو هستیم که هر یک به شکلی ویژگی‌های مشترک و البته خاص به خود را دارند. در فروشگاه اینترنتی itsenf، می‌توانید مشخصات لیزر اسکنر پرینتر مدل‌های مختلف را دنبال کرده و نسبت به استعلام قیمت و خرید لیزر اسکنر پرینتر به صورت کاملا آنلاین و دریافت درب منزل یا محل کار، اقدام کنید.

قیمت لیزر اسکنر پرینتر

در itsenf، شما به لیست قیمت لیزر اسکنر پرینتر دسترسی داشته و می‌توانید با دنبال کردن محصولات مختلف این گروه، به راحتی قیمت‌ها را مشاهده کنید. به علاوه در صورت خرید عمده لیزر اسکنر پرینتر، این امکان برایتان فراهم خواهد شد که از قیمت همکاری انواع لیزر اسکنر پرینتر برخوردار شده و در مجموع صرفه‌جویی در هزینه‌ها به عمل آورده باشید.

با توجه به حساسیت این قطعه و موقعیت قابل توجه و مهم آن در فرآیند لیزر، توصیه می کنیم که حتما در صورت نیاز به خرید لیزر اسکنر پرینتر، نسبت به اصل بودن قطعه اطمینان خاطر پیدا کنید. به علاوه لازم است که به صورت دوره‌ای در خصوص پاکسازی و غبارروبی این قطعه ظریف اقدام کرده و به این شکل ضمن حفظ و بالا بردن کیفیت اسکن، به طول عمر آن نیز کمک کنید. به این شکل با نگهداری درست، می‌توانید حداکثر بهره برداری از این قطعه را داشته و دیرتر نیاز به تعویض یا خرید آن خواهد بود.

لیزر اسکنر پرینتر ظاهری شبیه به یک برد داشته و در خصوص دستگاه‌های پرینتر چندکاره مختلف، ابعاد کوچک یا بزرگتری دارد. با این همه هرگز تنها به بررسی ظاهری قطعه اکتفا نکرده و حتما مشخصات کامل محصول را مطالعه نموده و با مشخصات لازم برای دستگاه پرینتر لیزر چندکاره خود تطابق دهید. در فروشگاه اینترنتی itsenf، مشخصات کامل این قطعات آورده شده است و همین طور شما می‌توانید تصاویر واقعی قطعه را مشاهده کرده و با قطعه فعلی دستگاه خود تطبیق دهید.

برو به بالا