دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


هیتر پرینتر

هیتر پرینتر که آن را به نام فیوزر نیز می‌شناسیم، یکی از اجزای اصلی و کاربردی در عملکرد پرینتر است. هیتر با گرم کردن و انتقال جریان گرما، موجب تثبیت تونر جوهر روی کاغذ شده و به کیفیت خروجی چاپ کمک می‌کند. در صورتی که این قطعه معیوب شده یا به هر شکلی وظیفه خود را به درستی انجام ندهد، قرارگیری تونر شارژ کارتریج روی کاغذ به درستی انجام نشده و پرینت بی کیفیت یا حتی مختل خواهد شد.

خرید هیتر پرینتر

هیتر انواع پرینترها در عین تشابه در عملکرد، به لحاظ ساختاری تفاوت‌هایی با هم دارد و برای خرید هیتر اورجینال باید حتما جستجوی محصول دقیق و مطابق با پرینتر خود را داشته باشید.

در فروشگاه itsenf این امکان برای مشتریان فراهم شده است که نسبت به خرید عمده هیتر پرینتر اقدام کرده و به این شکل از ردیف قیمت به مراتب کمتری نیز برخوردار شوند. قیمت هیتر پرینتر در فروشگاه اینترنتی itsenf، در قیاس با نرخ موجود در بازار پایین تر بوده و به علاوه با خرید عمده، قیمت همکاری برای مشتریان محاسبه خواهد شد. این نخستین فرصت خرید عمده تجهیزات ماشین‌های اداری به صورت آنلاین است که می‌تواند ضمن صرفه‌جویی در هزینه‌ها، در زمان و انرژی که معمولا بابت خرید عمده صرف می‌کنیم، جلوگیری به عمل بیاورد. این مورد را با بررسی لیست قیمت هیتر پرینتر به شکلی دقیق‌تر درخواهید یافت.

با دنبال کردن مشخصات، قیمت و خرید هیتر پرینتر و بررسی دقیق تطابق مشخصات با مدل پرینتر، در نهایت خرید موفقی در خصوص این قطعه خواهید داشت. با جایگزین کردن هیتر جدید با هیتر قدیمی و از کار افتاده، مجدد فرآیند چاپ بر مدار قبلی قرار گرفته و کیفیت خروجی استاندارد خواهد بود.

هیتر اورجینال

برای خرید هیتر اورجینال، حتما باید به سراغ تامین‌کننده معتبر بروید. متاسفانه وجود قطعات طرح و غیراصلی در بازار تجهیزات جانبی ماشین‌های اداری بسیار رواج دارد و باید برای خرید این قطعات دارای شناخت کافی بوده یا حتما به سراغ فروشنده معتبر بروید. در صورتی که مشاهده کردید خروجی چاپ دستگاه پرینتر شما ضعیف شده یا به هر شکلی دچار اختلال و افت کیفیت است، باید حتما قطعه هیتر پرینتر را بررسی کرده و در صورت معیوب بودن، نسبت به تعویض آن اقدام لازم را صورت دهید.

شما می‌توانید ضمن مشاهده لیست قیمت انواع هیتر، با دنبال کردن مشخصات جزئی و تطابق هر یک با مدل‌های مختلف پرینتر، نمونه اصلی و اورجینال را خریداری کنید.

برو به بالا