دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


چرخ دنده

چرخ دنده پرینتر یکی از قطعات کاربردی دستگاه‌های پرینتر است. انواع چرخ دنده پرینترهای مختلف از جمله چرخ دنده قاب‌دار یا چرخ دنده دوبل و... هر یک با داشتن یک عملکرد کلی مشابه، ظرافت‌های متفاوتی در کارایی دارند، از این جهت لازم است که برای خرید این قطعه، درست نمونه ذکر شده در کاتالوگ دستگاه را خریداری کنید.

در صورتی که به کاتالوگ دستگاه پرینتر دسترسی ندارید، با در دست داشتن نمونه قبلی، می‌توانید تطابق تصویری را انجام داده و از خرید نمونه کاملا مشابه آگاهی یابید. به علاوه در صورتی که خرید خود را از یک فروشگاه اینترنتی چون فروشگاه itsenf انجام می‌دهید، کلیه مشخصات محصولات به ریز و جزئیات با تصاویر حقیقی ارائه شده و شما این امکان را خواهید داشت که اطلاعات محصولات را به دقت بررسی کنید.

خرید انواع چرخ دنده با ارزان ترین قیمت

در فروشگاه اینترنتی itsenf، قیمت چرخ دنده به صورت همکاری و با فروش عمده همراه بوده و شما می‌توانید انواع چرخ دنده از جمله چرخ دنده پرینتر اچ پی، چرخ دنده فیوزینگ پرینتر اچ پی، چرخ دنده پرینتر برادر و ... را با بهترین و ارزان‌ترین قیمت خریداری کنید.

به علاوه مشخصات چرخ دنده پرس پرینتر اچ پی در فروشگاه itsenf به تفکیک ارائه شده است و شما می‌توانید ضمن مطالعه این مشخصات، برای خرید آنلاین و تحویل درب منزل اقدام کنید. قیمت چرخ دنده پرس پرینتر اچ پی در itsenf، به صورت کاملا رقابتی ارائه شده است و اگر خرید چرخ دنده پرس پرینتر اچ پی را به صورت عمده انجام دهید، قیمت همکاری به مراتب کمتری برای شما محاسبه خواهد شد.

در فهرست مشخصات چرخ دنده پرینتر اچ پی یا سایر برندها، سازگاری این قطعه با مدل‌های مختلف پرینتر آورده شده است. به این شکل از پیش می‌دانیم که معمولا یک چرخ دنده با چندین مدل دستگاه پرینتر سازگاری داشته و شما تنها باید این مورد را پیش از خرید قطعه حتما بررسی کرده باشید. لازم به تذکر است که بررسی ظاهری این قطعات به تنهایی کفایت نمی‌کند، زیرا بسیاری از چرخ دنده‌ها به لحاظ ظاهری با هم یکسان بوده، اما کارایی برای مدل‌های مختلف پرینترها را دارا هستند.

لازم به ذکر است که با توجه به نوسانات دلاری قابل توجه، در مدت اخیر شاهد نوسانات قیمتی در خصوص این قطعات بوده‌ایم. همین طور عدم تامین موجودی کامل برای برخی از دستگاه‌های پرینتر، موجب مشکلاتی شده است. خرید عمده چرخ دنده پرینتر از این مشکلات در دوره‌های بعدی پیشگیری کرده و در ضمن صرفه‌جویی ریالی نیز در پی خواهد داشت.

برو به بالا