دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


فرمتر

فرمتر پرینتر اطلاعات و داده‌های پرینت را از کامپیوتر دریافت کرده و ضمن پردازش آن‌ها، این اطلاعات را به سیستم کنترل موتور می‌رساند. در واقع تبدیل این اطلاعات به تصویر، برعهده برد فرمتر پرینتر است. به عبارتی می‌توانیم برد فرمتر در پرینترهای لیزری را هسته اصلی آن، CPU پرینتر یا مغز دستگاه بدانیم. با این حساب می‌توان حدس زد که این قطعه تا چه اندازه اهمیت داشته و در صورتی که معیوب شده یا به هر شکلی به درستی کار نکند، کل فرآیند چاپ مختل خواهد شد.

خرید اینترنتی فرمتر

با توجه به حساسیت این قطعه، برای خرید فرمتر اورجینال که کاملا مطابق با دستگاه پرینتر باشد، فارغ از قیمت فرمتر باید به تطابق کامل آن با مشخصات دستگاه دقت داشته باشید. در فروشگاه itsenf، می‌توانید به راحتی با مطالعه مشخصات و جزئیات هر محصول برد فرمتر، نمونه اصلی و مناسب دستگاه پرینتر خود را یافته و با خرید اینترنتی فرمتر، به راحتی قطعه را درب منزل تحویل بگیرید.

لیست قیمت برد فرمتر

در فروشگاه اینترنتی itsenf، قیمت برد فرمتر به صورت کاملا رقابتی ارائه شده و به جرات می‌توان گفت که شما می‌توانید ارزان‌ترین فرمتر را در قیاس با نرخ‌های بازار، در این فروشگاه خریداری کنید. به علاوه برای نخستین بار امکان خرید فرمتر اچ پی با قیمت همکاری و به صورت عمده از یک فروشگاه اینترنتی معتبر، امکان‌پذیر شده است. به جز این خرید انواع فرمتر با قیمت همکاری و فروش عمده، این امکان را به شما می‌دهد که ضمن تامین و نگهداری تعداد بالای board formater، از نرخ پایین برای این محصول برخوردار شوید.

با توجه به اهمیت قابل توجه این قطعه برد فرمتر در عملکرد دستگاه، تعویض به موقع و خرید فرمتر اورجینال در سلامت دستگاه پرینتر و حفظ خط چاپ بدون نقص، کاملا تاثیرگذاری مستقیم دارد. در itsenf، ریسک خرید قطعه طرح در ازای قطعه اصل و اورجینال وجود ندارد و شما با اطمینان خاطر می‌توانید قطعات و لوازم جانبی یا مصرف ماشین‌های اداری را که دارای عنوان اصل هستند، از این تامین‌کننده خریداری نمایید.

اگر چه در برخی از قطعات خرید نمونه‌های طرح با قیمت ارزان‌تر، محلی از توجیه دارد؛ اما در خصوص قطعات و تجهیزات حساس و کلیدی چون برد فرمتر، به هیچ وجه خرید نمونه طرح، توصیه نمی‌شود.

برو به بالا