دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


آداپتور

در صورتی که آداپتور دستگاه پرینتر، فتوکپی یا سایر ماشین‌های اداری مورد نظر شما سوخته یا به هر دلیلی سیم آن آسیب دیده و قابل استفاده نباشد، باید برای خرید آداپتور و جایگزینی آن، دقت کامل به مشخصات دستگاه داشته باشید. بدیهی است که ظاهر بسیاری از آداپتورها کاملا شبیه به یکدیگر بوده و برای چک کردن مشخصات آداپتور باید به جزئیات درج شده در لیبل نصب شده روی آن دقت کنید.

خرید آداپتور

در فروشگاه اینترنتی itsenf، این فرصت را خواهید داشت تا با دنبال کردن کتگوری آداپتور، به لیست قیمت آداپتور دسترسی داشته و ضمن مشاهده قیمت آداپتورهای مختلف، مشخصات کامل آن‌ها را نیز مطالعه کنید. به این صورت ریسک خرید اشتباه انواع آداپتورها به صفر نزدیک شده و شما می‌توانید به درستی قطعه مورد نیاز مورد نظر خود را جستجو کرده و آن را تهیه نمایید.

فروش انواع آداپتور در فروشگاه itsenf، با قیمت عمده و همکاری همراه بوده و این شانس را دارید که بهترین و کمترین قیمت موجود در بازار را با خرید آنلاین تجربه کنید.

مشخصات  آداپتور

حین بررسی مشخصات آداپتور با مولفه‌های ابعاد، وزن، ولتاژ خروجی، شدت جریان خروجی و توان خروجی روبرو خواهید بود. ابعاد و وزن مشخصه‌های چندان حائز اهمیتی نیستند و شما باید برای بررسی تناسب آداپتور با دستگاه خود، به ولتاژ خروجی، شدت جریان خروجی و توان خروجی دقت داشته باشید. در صورتی که هر یک از این مشخصات آداپتور با دستگاه شما و چیزی که در خصوص آداپتور قبلی وجود داشته یا در کاتالوگ دستگاه آورده شده است؛ تناسب نداشته باشد، این خرید کاملا اشتباه خواهد بود. (البته با این همه توصیه می‌شود که ابعاد و وزن را نیز با آداپتور قبلی در قیاس قرار داده و از تناسب آن‌ها با نمونه سوخته و غیرقابل استفاده، اطمینان حاصل کنید.)

دقت داشته باشید که در صورت استفاده از آداپتور نامتناسب، به احتمال زیاد دستگاه کار نخواهد کرد یا موجب سوختن قطعات مهم و گران قیمت آن خواهد شد. از این روی در صورتی که خود نسبت به خرید آداپتور مناسب آگاهی کافی ندارید، حتما در انجام آن از مشاوره افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

شما می‌توانید حین خرید از itsenf، از مشاوران و کارشناسان این فروشگاه اینترنتی کمک گرفته و نسبت به خرید محصول صحیح اقدام کنید.

برو به بالا