دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


پیک آپ رولر

یکی از قطعات کلیدی پرینترها را باید پیکاپ رولر بدانیم. پیکاپ رولر پرینتر وظیفه داخل کشیدن کاغذ چاپ را برعهده داشته و در صورتی که معیوب شده باشد، پرینتر قادر به داخل کشیدن کاغذ و انجام فرآیند چاپ روی آن نخواهد بود. از آن جایی که عملکرد صحیح این قطعه، نقش کلیدی در عملکرد کلی دستگاه پرینتر دارد، لازم است که حتما نسبت به خرید پیپر رابر دقت کافی به خرج داده و در صورتی که قصد خرید اینترنتی پیکاپ رولر دارید، حتما این خرید را از یک فروشگاه آنلاین معتبر انجام دهید.

کاغذکش پرینتر

پیکاپ کاغذکش یا همان pickup roller، معمولا قطعه ای پلاستیکی است که با هر بار چرخش خود، می‌تواند یک کاغذ چاپ را به داخل کشیده و آن را وارد چرخه پرینت نماید. در صورتی که پیکاپ رولر رابر یا به طور کلی کیت پیکاپ رولر دچار ساییدگی یا به هر شکلی فرسودگی شده باشد، قادر به داخل کشیدن صحیح کاغذ چاپ  نخواهد بود. دقت داشته باشید که اگر کاغذ به درستی و به شکل کاملا صاف و منظم داخل کشیده نشود، چاپ نیز به درستی روی آن صورت نخواهد گرفت.

خرید اینترنتی پیکاپ رولر

برای خرید پیکاپ رولر رابر حال فارغ از این که متعلق به چه برندی باشد، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی itsenf مراجعه کرده و پیکاپ رولر کانن، پیکاپ رولر شارپ، پیکاپ رولر اچ پی و ... را با بهترین قیمت تهیه کنید. در فروشگاه اینترنتی itsenf این فرصت را خواهید داشت تا پیکاپ رولر ADF و به طور کلی کیت پیکاپ رولر را به شکل خرید عمده و با قیمت همکاری تهیه کرده و در هزینه های مربوط به قطعات و لوازم جانبی پرینتر، صرفه جویی به عمل آورید.

علائم خرابی پیکاپ رولر رابر

در صورتی که مشاهده می کنید کاغذ به درستی وارد پرینتر مکش نشده و در فرآیند داخل کشیدن آن، نظم و سرعت همیشگی اتفاق نمی‌افتد، احتمالا مشکلی در خصوص پیکاپ رولر پرینتر وجود دارد. برای مطمئن شدن در مورد این قطعه، یک بار دیگه کاغذها را در جای خود منظم قرار داده و دوباره دکمه پرینت را فشار دهید. اگر همچنان کاغذ به سستی یا با حرکات غیرمنظم به داخل کشیده شد، به احتمال زیاد اواخر عمر مفید پیپر رابر از راه رسیده است و باید برای تعویض آن اقدام کنید.

البته در نظر داشته باشید که گاهی اوقات گیر کردن قطعه‌ای ریز در مسیر مکش کاغذ، باعث چنین اختلالی خواهد شد و لازم است که پیش از تعویض و خرید اینترنتی پیکاپ رولر، نسبت به این موضوع اطمینان حاصل کنید.

برو به بالا