دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


فیلم فیوزر

فیلم فیوزر پرینتر یا هات رولر، یکی از قطعات کاربردی پرینترهای لیزری است. این قطعه ایجاد گرما و فشار کرده و برای ایجاد چاپ، پودر تونر را به کاغذ می‌رساند. با این حساب می توان نتیجه گرفت که در صورت معیوب شدن پک فیوزینگ فرآیند چاپ نیز مختل خواهد شد. داغ‌کننده کاغذ پرینتر باید به درستی کار خود را انجام دهد تا انتقال پودر تونر از کارتریج به کاغذ انجام پذیرد.

اگر دقت کرده باشید کاغذ بیرون آمده از پرینتر، کمی گرم است و این درست به دلیل عملکرد صحیح فیوزر بوده که باعث گرم شدن کاغذ چاپ شده و انتقال پودر تونر را انجام می‌دهد. فیلم فیوزینگ تونر را گرم کرده و به ثابت شدن تصویر روی کاغذ چاپ منجر خواهد شد.

خرید فیوزر پلاستیکی نسوز

برای خرید fuser film بهتر است به سراغ فیلم فیوزر فابریک رفته و از خرید فیلم فیوزینگ طرح خودداری کنید. این قطعه باید کاملا به درستی عمل کرده و گزارش مشتریان حاکی از آن است که استفاده از فیلم فیوزر درجه 1، به بالا رفتن کیفیت چاپ و عملکرد صحیح پرینتر در دراز مدت، کمک زیادی خواهد کرد.

در فروشگاه آنلاین لوازم و قطعات جانبی ماشین‌های اداری itsenf، می‌توانید خرید عمده فیلم فیوزینگ چاپگر را انجام داده و بهترین نوع آن یعنی فیلم فیوزر درجه 1 را با قیمت همکاری به سرانجام برسانید.

نکته: در پرینترهای مدل جدید فیوزر پلاستیکی نسوز جایگزین رولر فیوزر فلزی شده و اتفاقا عملکرد به مراتب بهتری نیز نسبت به این مدل دارد. در حالی که پیش از بیشتر پرینترها از فیوزرهای فلزی بهره برده و میزان داغ شدن قطعه و کاغذ، کمی بیش از حد انتظار و مطلوب بود. در مدل‌های جدید با جایگزین شدن رولر فیوزر پلاستیکی نسوز، این مشکل تا حد قابل توجهی برطرف شده است.

برای نگهداری از این قطعه و افزایش طول عمر مفید آن، بهتر است که هر از گاهی داخل پرینتر را به خوبی تمیز کرده و قطعات اضافی، گرد و غبار و ... را به خوبی بزدایید. به این شکل هات رولر برای مدت زمان طولانی‌تری کارایی داشته و دیرتر نیاز به خرید این قطعه و تعویض آن خواهید داشت.

در فروشگاه اینترنتی itsenf، این فرصت را خواهید داشت تا فیلم فیوزر تفلون استوانه‌ای، فیلم فیوزر درجه 1، فیلم فیوزر فابریک و فیلم فیوزر طرح را با بهترین قیمت همکاری و پایین‌تر از بازار خریداری کنید. 

برو به بالا