دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


سپریشن پد

سپریشن پد یکی از قطعات به ظاهر ساده، اما بسیار کاربردی دستگاه‌های پرینتر و فتوکپی است که از وارد شدن بیش از یک کاغذ به صورت همزمان به چرخه چاپ، جلوگیری به عمل خواهد آورد. این قطعه در بخش مکش کاغذ قرار گرفته و در صورتی که معیوب باشد، اختلال در مکش کاغذ را در دستگاه‌های پرینت و فتوکپی شاهد خواهیم بود. در حقیقت بالشتک جداکننده کاغذ در آن دسته از پرینترها و دستگاه‌های فتوکپی جای دارد که دارای سینی مکش خودکار کاغذ هستند.

خرید سپریشن پد کاغذکش پرینتر

همان طور که برای خرید هر یک از قطعات و لوازم جانبی پرینترها، توجه به مدل و برند از اهمیت زیادی برخوردار است، برای خرید سپریشن پد اورجینال یا سپریشن پد غیراورجینال به هر ترتیب باید سازگاری با مدل و برند را بررسی کنید. این قطعه پد بالا باید حتما با کیت پیک آپ رولر و سینی مکش کاغذ در تناسب کامل باشد.

البته در بیشتر پرینترهای یک برند، سپریشن پد try 1 و سپریشن پد try 2 در یک ردیف جای می گیرند. به طور مثال سپریشن پد اچ پی در بیشتر پرینترهای این برند، یکسان است. با این همه توصیه می‌کنیم که برای خرید سپریشن پد hp، باز هم مدل پرینتر خود را با قطعه چک کنید.

خرید Separation Pad

برای خرید سپریشن پد می‌توانید به فروشگاه اینترنتی itsenf مراجعه کرده و این قطعه را با قیمت همکاری به صورت عمده خریداری کنید. در مورد دستگاه هایی پرینت یا کپی که کاربرد زیادی دارند، نیاز به تعویض این قطعه زودتر از حد انتظار خواهد بود و این باعث افزایش کیفیت عملکرد دستگاه و جلوگیری از هدر رفت کاغذ و شارژ کارتریج خواهد شد. بدیهی است که با کشیدن بیش از یک کاغذ در زمان واحد، چاپ به درستی انجام نشده و نیاز به تجدید آن خواهد بود. با توجه به قیمت بالای کاغذ و شارژ کارتریج، تعویض به موقع بالشتک جداکننده به مراتب مقرون به صرفه تر به نظر می‌رسد.

قیمت سپریشن پد

بسته به این سپریشن پد اورجینال یا سپریشن پد غیراورجینال را انتخاب کرده باشید، با دو گروه قیمتی متفاوت روبرو خواهید شد. از آن جایی که این قطعه به طور معمول طول عمر آن قدرها بالایی نداشته و دیر یا زود نیاز به تعویض آن خواهد بود، به نظر می‌رسد که خرید قطعه اورجینال، کارکرد به مراتب بهتری به همراه داشته باشد. با این همه می‌توانید در فروشگاه اینترنتی itsenf، قیمت رقابتی و به مراتب ارزان‌تری را در خصوص خرید این قطعه تجربه کنید.

برو به بالا