دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


بوش پرینتر

بوش پرینتر یکی از قطعات کاربردی در پرینترهای لیزری محسوب می‌شود که باید حین انجام عمل چاپ، روی کاغذ و در دو سمت قطعه پرس پرینتر جای گرفته و به ثبات و بدون لرزش عمل کردن پرس کمک کند. در ظاهر بوش پرس پرینتر یک جفت قطعه هلالی شکل و خمیده است که جنسی پلاستیک، اما بسیار محکم و مقاوم دارد.

انواع بوش پرس پرینتر

برای خرید بوش پرس پرینتر باید به سراغ قطعه‌های کاملا مطابق با بوش پرس اورجینال پرینتر خود بروید. این قطعه باید به درستی مطابق با مشخصات دستگاه بوده و در دو سمت پرس پرینتر محکم شود. برای اطمینان از خرید صحیح محصول، می‌توانید با مشاهده اطلاعات و خرید اینترنتی بوس پرس پرینتر، احتمال خطای خود را به صفر برسانید.

در فروشگاه اینترنتی itsenf، مشخصات کامل محصولات و تجهیزات جانبی و قطعات ماشین‌های اداری از جمله تجهیزات و قطعات دستگاه های پرینتر و کپی آورده شده است. همین طور تصاویر واقعی از محصولات را مشاهده خواهید کرد و می‌توانید با دقت و اطمینان، قطعه کاملا مطابق با مدل دستگاه پرینتر خود را خریداری کنید.

قیمت بوش پرس پرینتر

در فروشگاه اینترنتی itsenf، لیست قیمت بوش پرینتر در مدل‌های مختلف ارائه شده است و به علاوه این امکان را خواهید داشت تا با خرید بوش پرس اورجینال پرینتر به صورت عمده، از قیمت همکاری بهره‌مند شوید. لازم به یادآوری است که بوش پرس انواع پرینترها در ظاهر شباهت کلی به هم داشته، اما به لحاظ ساختار قطعی، ابعاد و ... تفاوت‌هایی موثر دارند. از این روی شما نمی‌توانید تنها به تصاویر این محصولات اکتفا کرده و حتما لازم است که مشخصات را پیش از خرید بوش پرس پرینتر مطالعه و بررسی کرده و از تطابق آن با دستگاه پرینتر خود مطمئن شوید.

نکته: در صورتی که مشاهده کردید حین انجام عمل چاپ، صدایی غیرمعمول از پرینتر به گوش می‌رسد، به احتمال زیاد بوش پرس دچار مشکل شده و زمان تعویض آن رسیده است. به طور کلی باید انتظار داشته باشید پس از مدتی استفاده زیاد از پرینتر، این قطعه معیوب شده و عمر مفید آن به پایان برسد. از این روی سرویس دوره‌ای دستگاه پرینتر، جهت آگاهی پیدا کردن از اتمام طول عمر مفید قطعات مصرفی، کارآمد بوده و می‌تواند به تعویض به موقع این قطعات و جلوگیری از افت کیفیت چاپ کمک زیادی نماید.

در فروشگاه آنلاین itsenf، بهترین قیمت قطعات بوش پرینتر ارائه شده است و کمیاب‌ترین قطعات در این گروه محصولات نیز قابل تهیه خواهند بود.

برو به بالا