دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com


قطعات پرینتر

هر آن قدر که پرینتر شما از برند معتبر و دارای طول عمر مفیدی باشد، با این همه پس از مدتی استفاده نیاز به تعویض انواع قطعات پرینتر خواهد بود. خرید قطعات پرینتر ممکن است به منظور تعویض به دلیل معیوب شدن قطعه قبلی یا در خصوص قطعات مصرفی پرینتر باشد. به هر ترتیب لازم است که در خصوص قطعات اصل پرینتر دقت لازم را به خرج دهید تا عملکرد پرینتر تحت تاثیر منفی آن‌ها قرار نگیرد.

خرید قطعات پرینتر

موضوع بسیار حائز اهمیت در خصوص خرید قطعات مصرفی پرینتر یا خرید قطعات یدکی پرینتر، این است که حتما نسبت به تشخیص قطعات اصل پرینتر حساس باشید. متاسفانه با وجود انواع قطعات پرینتر طرح در بازار از جمله پرس رول، فیلم فیوزر، سپریشن پد، پیکاپ رولر، فرمتر، چرخ دنده، هیتر، لیزر اسکنر و پاور آداپتور و...؛ نمی‌توان به طور قطعی نسبت به اصل یا طرح بودن این اجزای پرینتر اطمینان خاطر داشت.

حتی در صورتی که شما قصد خرید قطعات پرینتر اچ پی یا قطعات پرینتر سامسونگ و... را داشته باشید، باز احتمال آن که به جای قطعات یدکی فابریک پرینتر، قطعات طرح تحویل بگیرید، وجود خواهد داشت. از این روی به نظر می‌رسد که بهترین روش خرید از یک فروشگاه حرفه ای و متخصص در این زمینه است که ضمانت اصل بودن کالا را در جریان داشته و شما بتوانید به طور مثال قطعات چاپگری لیزری برندهای مختلف را با اطمینان خاطر از آن خریداری کنید.

در فروشگاه اینترنتی تجهیزات و قطعات و لوازم مصرفی و جانبی پرینتر و سایر ماشین های اداری itsenf، امکان آن را خواهید داشت تا به راحتی نسبت به خرید قطعات پرینتر کانن و سایر پرینترها و دستگاه‌های فتوکپی اقدام کنید. به علاوه قیمت خرید عمده در این فروشگاه، همکاری محاسبه شده و در هزینه‌های شما نیز صرفه‌جویی به عمل می‌آید.

لوازم مصرفی و جانبی پرینتر

لوازم مصرفی و جانبی پرینتر تاثیر مستقیم در عملکرد کلی دستگاه داشته و حتی معیوب بودن یک قطعه به ظاهر کوچک و کم اهمیت، می‌تواند ضمن مختل کردن فرآیند چاپ، طول عمر کل دستگاه را به مخاطره بیندازد. پرس رول، فیلم فیوزر، سپریشن پد، پیکاپ رولر، فرمتر، چرخ دنده، هیتر، لیزر اسکنر و پاور آداپتور و... از جمله لوازم مصرفی و جانبی پرینتر و دستگاه‌های فتوکپی هستند که در طول زمان استفاده از دستگاه به تعویض آن‌ها نیاز پیدا خواهید کرد. شما می‌توانید تمام این قطعات اصل پرینتر را در فروشگاه itsenf دنبال کرده و ضمن مطالعه مشخصات آن‌ها، نسبت به خرید با قیمت رقابتی اقدام کنید.

برو به بالا