دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


اسکنرهای کانن

اسکنر کانن از بهترین اسکنرهای موجود در بازار بوده و با توجه به کیفیت اسکن انواع اسکنر canon، می‌توان این گروه محصولات را همچنان در شمار پرفروش‌های بازار قرار داد. اسکنرهای برند کانن در انواع مدل‌های معمولی یا حرفه‌ای عرضه شده‌اند و شما می‌توانید محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسب یا کاملا پیشرفته و گران خریداری کنید.

انواع اسکنر کانن

از انواع پرفروش ترین مدل های اسکنر کانن باید به مدل های CanoScan LiDE، imageFormula  DR-F120، CanoScan LiDE 300 و CanoScan LiDE 220 اشاره کرد. اگر چه برای خرید اسکنر کانن به دنبال مدلی با مشخصات برتر هستیم، اما به یاد داشته باشید که در میان مدل های ارزان تر این رده محصولات نیز، گزینه های قابل توجهی وجود دارند. به طور مثال به صرفه ترین اسکنر تخت کانن را باید مدل CanoScan LiDE 300 دانست. به ویژه اگر این اسکنر را از نمایندگی کانن خریداری کنید، قیمت اسکنر کانن شرکتی را پرداخت کرده و ضمن خرید بهترین اسکنر کانن، خدمات پس از فروش مطمئن تری نیز دریافت می کنید.

در فروشگاه اینترنتی itsenf، این فرصت را خواهید داشت تا ضمن مطالعه و مقایسه مشخصات انواع کانن اسکنر یا سایر اسکنرها از برندهای دیگر، بهترین قیمت اسکنر کانن را در کنار بهره‌مندی قطعی از خدمات پس از فروش شرکت‌های گارانتی داشته باشید. فروش اسکنر کمپانی کانن در فروشگاه اینترنتی itsenf، به شکل کاملا تخصصی و حرفه‌ای انجام شده و شما می‌توانید نقد و بررسی این گروه محصولات را در اینجا دنبال کنید.

از مهم‌ترین مشخصاتی که برای خرید اسکنر کانن یا هر دستگاه اسکنری دیگری باید مورد توجه قرار دهید، سایز اسکن، قابلیت اسکن نگاتیو، قابلیت تشخیص متن OCR و البته قابلیت اسکن دو رو است. همین طور به رزولوشن اپتیکال و رزولوشن دیجیتال در کنار تکنولوژی اسکن و عمق اسکن، دقت کنید. سرعت اسکن رنگی و سرعت اسکن سیاه و سفید، ممکن است با یکدیگر متفاوت بوده و باید این فاکتورها را حین انتخاب یک مدل و خرید آن، لحاظ کرده باشید. اگر انتخاب شما اسکنر تخت باشد، باید خود را برای سرعت پایین‌تر در مقابل کیفیت بالاتر آماده کرده باشید.

بهترین اسکنر کانن

بهترین اسکنر کانن با توجه به سرعت اسکن و کیفیت خروجی اسکن تعیین می‌شود. با در نظر گرفته بودجه مورد نظر خود برای خرید اسکنر کانن، می‌توانید تصمیم‌گیری بهتری از میان گزینه‌های موجود در آن رده قیمتی داشته باشید.

برو به بالا