دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


پرینتر سامسونگ

پرینتر سامسونگ (Samsung printer) از تنوع قابل توجهی برخوردار هستند و شما به راحتی می‌توانید از میان مدل‌های مختلف چاپگر سامسونگ، محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید. برای خرید پرینتر سامسونگ این امکان را خواهید داشت تا گزینه‌هایی از جمله پرینتر لیزری معمولی یا پرینتر لیزری چند کاره سامسونگ را انتخاب کنید.

این انتخاب بر اساس نیاز کاربری شما خواهد بود و بدیهی است که مدل‌های چندکاره از رده قیمتی بالاتری در مقایسه با مدل‌های معمولی برخوردار هستند. پرینترهای چندکاره سامسونگ، به جز قابلیت پرینت، دارای تجهیزات اسکنر و کپی نیز بوده و می‌توانید با خرید یک دستگاه از هر سه قابلیت چاپ، اسکن و کپی بهره‌مند شوید. البته مطابق انتظار، ابعاد این نوع دستگاه کمی بزرگتر بوده و از وزن بالاتری نیز نسبت به مدل‌های ساده برخوردار است.

در صورتی که نیاز به استفاده از چاپ روی کاغذها در ابعاد مختلف را دارید، دقت داشته باشید که مدل پرینتر سامسونگ انتخابی شما، حتما از سایز کاغذ قابل استفاده در ابعاد مختلف A4، A5، A6 و حتی B5 پشتیبانی کند. همچنین لازم است که نسبت به رزولوشن چاپ نیز حساسیت داشته باشید تا کیفیت خروجی پرینت روی کاغذ (فارغ از این که متن یا تصویر باشد)، به همان شکلی از کار دربیاید که انتظار آن را داشتید.

خرید پرینتر سامسونگ

برای خرید یک مدل از میان انواع پرینتر Samsung، باید علاوه بر بررسی کردن قیمت روز پرینتر سامسونگ، حتما مشخصات دستگاه‌ها را به خوبی مورد مطالعه قرار دهید. بدیهی است که برخی از مدل‌ها دارای برتری‌هایی نسبت به مدل‌های دیگر بوده و احتمالا مایل به خرید نمونه‌های کامل‌تر با تجهیزات و مشخصات فنی بالاتر باشید.

قیمت پرینتر سامسونگ

با توجه به نرخ دلار، قیمت پرینتر سامسونگ نیز دستخوش تغییر خواهد شد. به واقع می‌توان گفت که با نوسانات ارزی، قیمت چاپگر سامسونگ تغییر داشته و افزایش یا کاهش را به همان تناسب تجربه خواهد کرد. اما از طرفی دیگر با توجه به کیفیت دستگاه و اعتبار برند سازنده، پرینترهای سامسونگ از نرخ متوسطی در بازار چاپگرهای مختلف موجود برخوردار هستند. حال بسته به این که مدل‌های خانگی یا اداری و فنی را خریداری کنید، این رده قیمتی، کمی جا‌به‌جا خواهد شد.

در نهایت می‌توانید برای بررسی مشخصات، قیمت و خرید پرینتر سامسونگ به فروشگاه اینترنتی itsenf، مراجعه کرده و ضمن به دست آوردن اطلاعات کامل در خصوص مشخصات فنی و مطالعه شکل ظاهری دستگاه، بهترین قیمت خرید را تجربه کنید.

از این گذشته با خرید عمده از itsenf، قیمت همکاری برای شما لحاظ خواهد شد.

برو به بالا