دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


پرینتر اپسون

انواع پرینتر اپسون شامل مدل‌های پرفروش سوزنی و جوهرافشان و... با مشخصات فنی قوی و حرفه‌ای شناخته می‌شوند. پرفروش‌ترین مدل‌های پرینترهای اپسون را می‌توان مدل‌های جوهرافشان L1800، جوهرافشان L805، جوهرافشان L1110، جوهرافشان L1300 و... دانست. این برند تا به امروز توانسته نامی درخشان در حوزه ماشین‌های اداری تخصصی با طول عمر بالا و کیفیت قابل توجه به دست بیاورد و هنوز انتخاب اول و اصلی بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های متوسط و بزرگ به حساب می‌آید.

برای سال‌ها خرید و فروش چاپگر اپسون، به عنوان ردیف اول فروش انواع چاپگر بوده و این برند به شکلی در بازار پرینترهای حرفه‌ای، حرف اول را می‌زد. اگر چه امروزه برندهای دیگری نیز محصولاتی عالی به عرضه درآورده‌اند، اما هنوز برند اپسون در زمینه تولید انواع چاپگر، به شکلی میدان‌داری می‌کند.

قیمت پرینتر اپسون

با در نظر گرفتن کیفیت چاپگر سوزنی اپسون و سایر مدل‌های آن، عجیب نیست که لیست قیمت پرینتر اپسون به اندازه‌ای ملموس نسبت به سایر پرینترها بالاتر باشد. اگر تصمیم به خرید یک پرینتر حرفه‌ای شرکتی گرفته‌اید، حتما به سراغ فروش آنلاین پرینتر اپسون رفته و از میان مدل‌های آن، یک دستگاه چاپگر اپسون انتخاب کنید. این انتخاب شما، آخرین بوده و می‌توانید از طول عمر دستگاه و خروجی چاپ عالی آن، اطمینان خاطر داشته باشید.

خرید پرینتر Epson

قیمت پرینترهای چند کاره اپسون در قیاس با قیمت پرینتر اپسون تک کاره، به مراتب بیشتر است و گاهی اوقات این تفاضل قیمت به چیزی نزدیک به دو برابر می‌رسد. اما با خرید پرینتر چند کاره برند اپسون، چندین کاربری را در یک دستگاه کاملا حرفه‌ای در اختیار خواهید داشت.

احتمالا شنیده‌اید که گاهی اوقات تجمیع چند کاربری در یک دستگاه، به ضعف در عملکرد تک تک آن‌ها منجر می‌شود؛ اما در خصوص پرینترهای چندکاره اپسون، به هیچ وجه با چنین چیزی روبرو نیستیم. این دستگاه‌های چندکاره در تمامی قسمت‌های چاپ، اسکن، فکس و فتوکپی، قوی بوده و افت کیفیتی مشاهده نمی‌شود.

نکته: در صورتی که دستگاه چندکاره خریداری می‌کنید، حتما به رزولوشن اپتیکال اسکنر و رزولوشن دیجیتال اسکنر، در مشخصات دستگاه دقت داشته باشید. همین طور در خصوص کپی، سرعت کپی رنگی و سرعت کپی سیاه و سفید از اهمیت زیادی برخوردار است. این موضوع برای دفاتر فنی و به هر شکلی کاربری هایی که نیاز به تعداد کپی زیاد در روز دارند، تعیین‌کننده خواهد بود. در فروشگاه اینترنتی itsenf، مشخصات پرینترهای epson، با جزئیات کامل آورده شده است و شما می‌توانید تصاویر واقعی این محصولات را نیز مشاهده و دنبال کنید.

برو به بالا