دفتر فروش : 02122913964
دفتر مرکزی : 02122271113
واتس اپ : 09196210924
آدرس ایمیل : info@faradid.com

الآن بهتون میگم...
موردی برای نمایش وجود ندارد.


پرینتر

پرینتر، همچون اسکنر و دستگاه کپی و فکس از مهمترین ماشین‌های اداری پر مصرف محسوب می شود. خرید پرینتر را به دلایل مختلفی اعم از سرگرمی، امور اداری، تحصیلی، عکاسی و... نیاز خواهیم داشت. انواع پرینتر یا چاپگر شامل پرینترهای معمولی، پرینتر چندکاره، پرینتر خانگی، پرینتر لیزری، پرینتر جوهرافشان و... می‌شود. با توجه به برندهای مختلف پرینترها، می‌توان این محصولات را در رده‌بندی قیمتی متفاوتی جستجو کرد.

خرید پرینتر

برای خرید پرینتر باید به امکانات آن، نوع کارتریج، رنگی یا سیاه سفید، ابعاد (قابل حمل یا غیرقابل حمل) و همین طور قیمت توجه داشته باشید.

انواع مدل‌های پرینتر

انواع مدل‌های پرینتر شامل پرینترهای جوهرافشان، لیزری سیاه و سفید، لیزری رنگی، چند کاره، سوزنی و چاپ عکس است. پرینترهای سوزنی تقریبا از رده خارج شده و کمتر تمایلی به خرید آن‌ها وجود دارد. 

پرینترهای لیزری، انواع حرفه‌ای محسوب شده و جوهرافشان ها، برای مصارف خانگی مناسب‌تر هستند.

خرید انواع چاپگر رنگی لیزری

برای خرید انواع چاپگر رنگی لیزری، گزینه‌های مختلف از برندهای معتبر پرینتر پیش روی خود دارید. پرینتر لیزری در واقع بهترین نوع پرینترها به شمار آمده و کیفیت چاپ بهتری دارد. شما می‌توانید پرینتر اچ پی رنگی لیزری را با اطمینان خریداری کرده و یا میان دیگر برندهای معتبر به دنبال نمونه‌های قابل حمل یا با ابعاد بزرگ و اداری بگردید.

پرینتر خانگی

پرینترهای خانگی غالبا ابعاد کوچکتری داشته و سطح کیفیت چاپ پایین‌تری نیز دارند. به این شکل می‌توانید با پرداخت مبلغ کمتری، نسبت به خرید چاپگر خانگی و قابل حمل اقدام کنید.

قیمت پرینتر

قیمت پرینتر با توجه به امکانات آن و تمایزهایی که میان مدل‌های لیزری یا جوهرافشان وجود دارد، تعیین خواهد شد. همین طور غالبا برندهای معتبر پرینتر از رده قیمتی بالاتری برخوردار هستند.

در صورتی که مایل به خرید پرینتر ارزان‌قیمت هستید، باید به سراغ مدل‌های سیاه و سفید و با سطح امکانات پایین‌تری بروید. به طور نمونه پرینتر جوهرافشان، نرخ پایین‌تری در مقابل پرینتر لیزری دارد.

نکته: در صورتی که نیاز به استفاده فتوکپی نیز دارید، می‌توانید از پرینترهای چند کاره که دارای بخش فتوکپی نیز هستند استفاده کرده و یک محصول کامل و جامع خریداری کنید. دقت داشته باشید که ضریب DPI این پرینترها بالا و استاندارد باشد تا کیفیت خروجی چاپ در قالب پرینت یا فتوکپی، رضایت بخش دیده شود.

فروش پرینتر

در بخش فروش پرینتر به صورت آنلاین یا حضوری، با برندهای کانن، اچ پی، سامسونگ، اپسون و... روبرو می‌شوید و توصیه می‌کنیم که حتما محصول مورد نظر خود را از میان برندهای معتبر انتخاب کنید. طول عمر این برندها در زمان استفاده زیاد، به مراتب بیشتر خواهد بود.

لینک‌های مرتبط: پرینتر اچ‌پی | پرینتر سامسونگ | پرینتر کانن | پرینتر ریکو | پرینتر اپسون

برو به بالا